Mino Raiola nie żyje. Zbigniew Boniek przewiduje przez to... wojnę

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Mino Raiola nie żyje. Zbigniew Boniek przewiduje przez to... wojnę

Mino Raiola jednak żyje? Zbigniew Boniek przewidywał wojnę po informacji o śmierci. Mocna teoria byłego prezesa

2022-04-28 14:24

Smutne informacje obiegły świat sportu. Według informacji mediów i wielu czołowych klubów, umrzeć miał jeden z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich, Mino Raiola. Niespodziewana informacja pojawiła się w czwartkowe wczesne popołudnie, ale zaprzeczyli jej pracownicy szpitala. Zbigniew Boniek komentował szokujące wieści na Twitterze i zwiastował... wojnę. Co miał na myśli były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej?

Smutne informacje obiegły świat całego sportu w czwartkowe, wczesne popołudnie. Kolejne włoskie media przekazywały wieści o śmierci jednego z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich. The Sun, Bild, CNN i inne portale informowały o śmierci Mino Raioli. Doniesieniom zaprzeczyli pracownicy szpitala, którzy twierdzą, że menedżer wciąż walczy o życie. Agent reprezentuje takich piłkarzy, jak Zlatan Ibrahimović, Erling Haaland, Mario Balotelli czy Gianluigi Donnarumma.

NIE PRZEGAP! Mino Raiola nie żyje! Legendarny agent piłkarski przegrał z chorobą, pilne informacje

Doniesienia o śmierci Mino Raioli to fake news?

- Włoski agent piłkarski, Mino Raiola, zmarł po chorobie. Był agentem Ibrahimovicia, Pogby i Haalanda - donosił włoski korespondent CNN, Tancredi Palmeri. Informacje przekazywane były także przez inne duże media i wiarygodnych dziennikarzy. Kondolencje złożył nawet Real Madryt. Mimo to, rzecznik szpitala poinformował agencję ANSA, że mężczyzna jednak żyje.

Zbigniew Boniek skomentował informację o śmierci za pośrednictwem Twittera. "Zibi", jeszcze przed zdementowaniem tej wiadomości, zapowiadał rywalizację o czołowych piłkarzy, która może się rozpocząć lada moment. - Śmierć Mino spowoduje wojnę na rynku menadżerskim… - napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kim jest Mino Raiola?

Włosko-holenderski agent słynął z tego, że potrafił wynegocjować dla swoich klientów niezwykle korzystne warunki. Co ciekawe, nie brakuje także polskiego akcentu – to Raiola przeprowadził transfer Bartosza Salamona z Brescii do AC Milan w 2013 roku. Kontrowersji wokół Raioli nie brakowało, a w 2019 roku dostał on od Włoskiego Związku Piłki Nożnej trzymiesięczny zakaz pracy jako agent piłkarski, choć przyczyn kary nie podano. Ostatecznie jednak decyzja ta została cofnięta po odwołaniu się przez Raiolę do włoskiego sądu.

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze