Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Wyjściowa jedenastka

Mołdawia - Polska SKŁADY. Znamy wybory Fernando Santosa! Tak Polska zagra z Mołdawią!

2023-06-20 19:31

Reprezentacja Polski po raz trzeci powalczy o punkty eliminacji mistrzostw Europy 2024. Jak na razie biało-czerwonym udało się skompletować trzy punkty, a o kolejny komplet powalczą w Kiszyniowie. Jednym z tradycyjnych pytań przed meczem Polski było to, na jaką wyjściową jedenastkę zdecyduje się Fernando Santos. Półtorej godziny przed meczem poznaliśmy wybory Portugalczyka.

Losowanie grup eliminacji mistrzostw Europy 2024 było dla polskiej reprezentacji niebywale szczęśliwie. Udało się uniknąć największych europejskich potęg i biało-czerwoni są głównym faworytem do awansu. Szybko przekonali się jednak, że nawet teoretycznie łatwa grupa może zaskoczyć. Polacy przegrali w pierwszym spotkaniu z Czechami, a następnie po trudnym boju pokonali Albanię.

Mołdawia - Polska SKŁADY. Fernando Santos zdecydował

W trzecim spotkaniu Polacy zmierzą się z Mołdawią. I nie jest tajemnicą, że to zespół prowadzony przez Fernando Santosa będzie zdecydowanym faworytem rywalizacji. Pytaniem, które kibice zadawali sobie przed meczem było to, jakim składem wyjdą biało-czerwoni. Rzecz jasna kilka nazwisk w wyjściowej jedenastce było pewnych, a co do niektórych pozycji były znaki zapytania.

Na nieco ponad godzinę przed spotkaniem Fernando Santos ogłosił skład na mecz z Mołdawią. Na murawie od pierwszych minut zobaczymy m.in. Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, czy Jakuba Kiwiora. Ponadto Portugalczyk zdecydował się na ustawienie z dwoma napastnikami i obok "Lewego" zagra Arkadiusz Milik.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Mołdawią:

Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, D. Szymański, Piotr Zieliński, S. Szymański, Nicola Zalewski - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik

Sonda
Kto wygra mecz Mołdawia - Polska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze