Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

wielka zapowiedź

Na jaw wyjdzie cała prawda o Robercie Lewandowskim! Tego jeszcze nie było, wielka zapowiedź

2023-03-10 20:02

Robert Lewandowski zapisał się złotymi zgłoskami nie tylko w historii polskiego, ale również światowego futbolu. Kapitan reprezentacji Polski, który pomimo upływu lat nadal jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie ma swoich fanów na całym globie i tylko kwestią czasu było, aż fani otrzymają specjalny dokument o Robercie Lewandowskim. Okazuje się, że ten ma pojawić się już niebawem.

Przez lata swojej kariery Robert Lewandowski potwierdzał, że nie bez powodu uznawany jest przez wielu kibiców i ekspertów jako jeden z najlepszych zawodników i napastników na świecie. Gablota kapitana reprezentacji Polski pęka w szwach od nagród indywidualnych i drużynowych, jakie ten zgarnąć w czasie swojej kariery. To właśnie dlatego Robert Lewandowski może pochwalić się ogromną ilością fanów z całego świata i jak się okazuje, już niebawem będą mogli oni poznać swojego idola jeszcze bliżej. O wszystkim polski piłkarz poinformował osobiście. 

Tego jeszcze nie było. Fani Roberta Lewandowskiego już niebawem dowiedzą się o nim całej prawdy

Już niedługo poznacie moją…prawdziwą historię. 31 marca LEWANDOWSKI NIEZNANY - napisał w mediach społecznościowych kapitan reprezentacji Polski zapowiadając dokument realizowany przez "Prime Video". Polscy kibice kapitana Biało-czerwonych będą mogli zaznajomić się z filmem na jego temat już 31 marca. Pozostali będą musieli trochę poczekać. 

Na jaw wyjdzie cała prawda o Robercie Lewandowskim! Tego jeszcze nie było, wielka zapowiedź

Okazuje się, że fani Roberta Lewandowskie z Polski będą mogli cieszyć się filmem o swoim idolu na długo wcześniej przed innymi. Planowo film o kapitanie reprezentacji Polski, noszący tytuł "Lewandowski Nieznany" ma trafić również do kibiców w Hiszpanii, w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii, ale dopiero w maju. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze