Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Nie uwierzycie, ile trzeba zapłacić za wodę w restauracji u Lewandowskiego. Będziecie zadziwieni, mamy dokładne menu

2021-10-15 9:20

Robert Lewandowski od niedawna prowadzi bardzo udany biznes. Restauracja "Nine's" cieszy się wielkim powodzeniem i staje się prawdziwym hitem warszawskiej sceny gastronomicznej. Od momentu otwarcia lokal pełny jest klientów, którzy mają apetyt na dobrą kuchnię sygnowaną nazwiskiem kapitana reprezentacji Polski. Wiemy już, ile trzeba zapłacić za wodę. Dokładne menu może was zadziwić.

Robert Lewandowski cieszy się ostatnio popularnością nie tylko na wzgląd swoich piłkarskich osiągnięć, ale także dzięki otworzeniu restauracji "Nine's", która przeżywa prawdziwe oblężenie klientów chcących skosztować specjalności sygnowanych nazwiskiem kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Wiemy już, ile trzeba zapłacić za wodę w restauracji, możecie być zdziwieni.

Syn Polaków skacze dla Niemców! Kadra Stefana Horngachera zabierze wielki narciarski talent?

Robert Lewandowski otworzył pierwszą restaurację. Fani stoją w długich kolejkach

Trzeba przyznać, że kiedy Robert Lewandowski zdecydował się na otworzenie restauracji, fani pogrążyli się w wielkiej ciekawości, aby samemu skosztować specjałów serwowanych w lokalu."Nine's", które w karcie dań ma głównie specjały kuchni amerykańskiej, jest na razie bardzo doceniane za obsługę, klimat pomieszczeń, jak też dania, które są niezwykle oryginalne. Wiemy już, ile trzeba zapłacić za wodę w lokalu, niektórzy nie będą mogli ukryć zdziwienia. Mamy dokładne menu.

Bartosz Kurek odseparowany od żony! Partnerka siatkarza wszystko pokazała

Aby zobaczyć, ile kosztują hamburgery w restauracji Roberta Lewandowskiego, "Nine's", przejdź do galerii poniżej.

Ile trzeba zapłacić za wodę u Lewandowskiego? Znamy dokładne ceny

O ile woda zazwyczaj należy do najtańszych propozycji w kartach w restauracyjnych, o w restauracji "Nine's" ceny mogą zadziwiać. Według menu, za wodę "Krystaliczne Źródło" w objętości 0,33 l zapłacimy 8 złotych i woda ta dostępna jest zarówno w wariancie gazowanym, jak i niegazowanym. Kolejną propozycją jest "Cisowianka", 0,7 litra, za którą zapłacić trzeba 15 złotych (zarówno za wariant gazowany, jak i niegazowany).

Sonda
Czy odwiedzisz restaurację Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze