Paulo Sousa poróżnił kibiców reprezentacji Polski

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa poróżnił kibiców reprezentacji Polski

Paulo Sousa poróżnił kibiców reprezentacji! Wszystko przez skład na mecz Polska - Rosja przed Euro 2021

2021-06-01 20:05

Selekcjoner Paulo Sousa nie miał zbyt wielu okazji do tego, aby przekonać kibiców reprezentacji Polski do swojej wizji gry, którą próbuje wprowadzić w kadrze Biało-czerwonych. Po trzech spotkaniach, które reprezentacja Polski rozegrała w ramach eliminacji do mistrzostw świata, przyszedł czas na towarzyskie mecze przed rozpoczęciem Euro 2021. Już przed meczem Polska - Rosja Paulo Sousa poróżnił kibiców. Wszystko przez wyjściowy skład Polaków.

Od czasu przejęcia reprezentacji przez Paulo Sousę po Jerzym Brzęczku, portugalski szkoleniowiec nie miał zbyt wielu szans, aby zgrać się ze swoimi podopiecznymi oraz przekonać kibiców Biało-czerwonych, co do swojej wizji futbolu. Pod wodzą Sousy Polska rozegrała dopiero trzy spotkania w ramach eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata, z czego wygrała tylko jeden. Za wynik reprezentacji Polski Sousa już niejednokrotnie oberwał, jednak ma stanął przed szasną na poprawę bilansu. Teraz przyszedł czas na mecze towarzyskie przed Euro 2021, które mają pokazać w jakiej formie jest drużyna. Sparingi rządzą się jednak swoimi prawami i na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego można było się spodziewać, że Paulo Sousa nie wystawi od początku meczu Polska - Rosja swojego najlepszego składu. To jednak poróżniło kibiców polskiej kadry. 

Paulo Sousa poróżnił kibiców reprezentacji przed meczem Polska - Rosja 

W wyjściowym składzie Biało-czerwonych na mecz Polska - Rosja zabrakło najważniejszych zawodników, jakich jak m.in. Kamil Glik, czy Robert Lewandowski. Dla wielu kibiców jest to racjonalne posunięcie, ponieważ nie ma co odkrywać wszystkich kart na kilka dni przed rozpoczęciem Euro 2021. Z tym stanowiskiem nie zgadzają się jednak wszyscy kibice. Część z nich uważa, że najważniejsi gracze powinni utrzymać rytm meczowy, ponieważ rezerwowi nie dostaną zbyt wielu szans podczas turnieju. Te dwa stanowiska sprawiły, że pod postem ze składem Biało-czerwonych na mecz Polska - Rosja wywiązała się dyskusja poróżnionych kibiców. 

Boniek przed Euro 2021 o balandze do białego rana. Nawaleni i zadowoleni

Raport z Opalenicy. Sousa i Bereszyński to najwięksi optymiści
Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze