Ależ strój

Po zobaczeniu, w co ubrała się Marina Łuczenko-Szczęsna, szczęki zbieraliśmy z podłogi. Dumnie odsłania ciało i pręży skąpo odziany biust

2023-05-10 17:52

Marina Łuczenko-Szczęsna jest jedną z najpopularniejszą WAG's reprezentacji Polski. Ukochana Wojciecha Szczęsnego prężnie rozwija swoją karierę piosenkarki i bardzo często pojawia się podczas ważnych wydarzeń. Nie inaczej było i tym razem. Łuczenko-Szczęsna pojawiła się na premierze kolekcji Mugler H&M i zachwyciła swoją stylizacją. Ta była niebywale odważna i odsłaniała sporą część jego ciała.

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo często pojawia się w mediach i to nie tylko ze względu na to, że jest żoną bramkarza reprezentacji Polski. 33-latka jest przede wszystkim piosenkarką i jej utwory cieszą się sporą popularnością na YouTubie, czy innych platformach z muzyką. Co więcej, Marina Łuczenko-Szczęsna pojawia się również podczas wydarzeń show-biznesowych i nierzadko zachwyca fotoreporterów oraz swoich fanów. Zwłaszcza jeśli mówimy o wybieranych przez nią kreacjach. Podczas prezentacji najnowszej kolekcji H&M także zdecydowała się na odważną stylizację.

Marina Łuczenko-Szczęsna odsłoniła ciało. Jej kreacja zniewala i zachwyca zarazem. Co za strój!

Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała się na strój odsłaniający jej zgrabne ciało. Dzięki krótkiej spódniczce ukochana bramkarza Juventusu pochwaliła się szczupłymi nogami, a góra a'la body z dużymi rozcięciami uwydatniało jej kształty. Całość uzupełniała oversizowa marynarka, błyszczące botki oraz niewielka torebka. Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała stylizację również na Instagramie, gdzie fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze