Polska - Chorwacja

Autor: Cyfrasport Polska - Chorwacja

Liga Narodów UEFA

Polska – Chorwacja MEMY. Polacy przetestowali nerwy kibiców, szalony mecz reprezentacji Polski

2024-10-15 22:37

Reprezentacja Polski w drugim i ostatnim meczu październikowego zgrupowania mierzyła się z Chorwacją. Chyba nikt nie spodziewał się tego, co mieliśmy w tym spotkaniu zobaczyć. Polacy wyszli na prowadzenie już w 5. minucie, potem stracili w parę minut aż trzy gole, by pod koniec połowy jeszcze zdobyć bramkę kontaktową. W drugiej części spotkania emocji również nie brakowało. Remis Polakom dał gol Szymańskiego z 68. minuty, a w 76. minucie z boiska wyleciał Livaković za ostry faul na Robercie Lewandowskim!

Memy po meczu Polska - Chorwacja

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów w sezonie 2024/25 wyraźnie mierzy się z wieloma problemami. Jednym z nich, bardzo ważnym, jest fakt, że wielu z polskich piłkarzy nie gra regularnie w swoich klubach i ich forma pozostawia sporo do życzenia. Problemy Biało-Czerwoni mają przede wszystkim w obronie, ponieważ żadne z dotychczasowych czterech spotkań nie zakończyło się czystym kontem naszej drużyny – przeciwko Szkocji straciliśmy dwa gole, z Chorwacją na wyjeździe jeden, z Portugalią u siebie trzy i kolejne trzy w domowym meczu z Chorwacją. Spotkanie Polska – Chorwacja było iście szalone, bowiem strzelanie zaczęli Polacy już w 5. minucie od gola Piotra Zielińskiego, ale później, w zaledwie 7 minut, Biało-Czerwoni stracili trzy gole! Na szczęście tuż przed przerwą kontakt złapaliśmy po bramce Zalewskiego, a mógł być nawet remis, gdyby Kamiński wykorzystał sytuację sam na sam. W drugiej połowie Polakom udało doprowadzić się do remisu i wydawało się, że jest realna szansa na zwycięstwo po tym, jak od 76. minuty rywale grali w dziesięciu, jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Zobacz memy po meczu Polska – Chorwacja!