Projektant z Libanu wziął w obroty żonę Krychowiaka: gorąca i ognista [ZDJĘCIE]

2020-01-21 9:27 MD
Celia Jaunat
Autor: Instagram/celiajaunat Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak wraz ze swoją ukochaną Celią od kilku tygodni oficjalnie są małżeństwem. Para powiedziała sobie "tak" w Omanie. Nastepnie ruszyła w wyjątkową podróż, zwiedzając wiele uroczych zakątków świata i ciesząc się okresem tuż po ślubie. Teraz jednak trzeba wracać do pracy - piłkarz do klubu, modelka przed obiektyw aparatu. Śliczna Francuzka pochwaliła się zdjęciem ze swojej kolejnej sesji.

Pomocnik reprezentacji Polski jest w związku z przepiękną modelką od lat. W okresie zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia zakochani postanowili ten fakt sformalizować i złożyli przysięgę małżeńską. Po tym wydarzeniu cieszyli się swoją obecnością wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligi rosyjskiej, dzięki czemu mogli podróżować po świecie. Odwiedzili m.in. Sri Lankę, Kambodżę czy Wietnam, relaksując się na przykład lotem balonem.

Wszystko, co dobre, szybko jednak się kończy. Krychowiak wrócił już do Moskwy, gdzie wraz z kolegami z Lokomotiwu przygotowuje się do wznowienia ligi rosyjskiej po przerwie zimowej. Nie próznuje także Celia, angażując się w kolejne sesje fotograficzne. Tym razem trafiła przed obiektyw w odzieży zaprojektowanej przez libańskiego projektanta Georgesa Hobeikę. Pochwaliła się tym na swoim profilu na Instagramie.

Fani są zachwyceni wyglądem pięknej Francuzki. "Wyglądasz wspaniale, madame Krychowiak!" - napisał jeden z użytkowników.

Wierząc oznaczeniom lokalizacji, sesja została przeprowadzona w Paryżu.

Najnowsze