Ale drogo!

Przed meczem Czechy - Polska testujemy najlepszego burgera w Europie. Cena zwala z nóg! [WIDEO]

2023-03-24 10:45

Czeska Praga słynie z knedlików i piwa, ale mało kto wie, że również z najlepszych… burgerów. Kolejki do restauracji „Nase Maso” ustawiają się już od godzin porannych, ale smakosze są przekonani, że warto poczekać na taki rarytas. Reporterzy „Super Expressu”, którzy przyjechali do Pragi na mecz Czechy - Polska, postanowili sprawdzić, czy to prawda.

Myślisz burger – mówisz Stany Zjednoczone. To Ameryka jest od razu kojarzona z najlepszymi kanapkami z wołowiną, ale okazuje się, że Europejczycy wcale nie pozostają w tyle. Praska restauracja z burgerami uważana jest przez ekspertów za najlepszą w Europie. Czy tak jest naprawdę, sprawdziliśmy w Pradze i przy okazji nagraliśmy materiał wideo.

Czechy - Polska. Mecz eliminacji do Euro 2024 już w piątek

Do Pragi na mecz Czechy - Polska zjeżdżają polscy kibice. Głodni dobrej gry piłkarzy i... pysznego jedzenia. Wielu spróbuje knedlików, ale są z pewnością i tacy, którzy wiedzą o - podobno - najlepszym burgerze w Europie. Zobaczcie, jak smakowało reporterowi "Super Expressu" i ile musiał za taką przyjemność smakową zapłacić.

Najlepszy burger w Europie? Test Super Expressu
Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze