Babol Kamila Grabary

Autor: Twitter Babol Kamila Grabary

Reprezentant Polski SKOMPROMITOWAŁ SIĘ doszczętnie! Puścił OKROPNEGO babola [WIDEO]

2020-11-12 19:36

Choć trwa przerwa na mecze reprezentacji narodowych, to wiele klubów wciąż rozgrywa swoje mecze. Terminarz jest bowiem niezwykle napięty i każde właściwie daty są na wagę złota. W czwartek na murawie pojawił się także Aarhus, który w Pucharze Danii powalczył na wyjeździe z Kolding. Bramkarz pierwszej z wymienionych ekip, Kamil Grabara, przy jednej z bramek zachował się wyjątkowo nieporadnie.

Choć w poprzednich latach nie mogło być mowy o tym, żeby kluby najwyższych klas rozgrywkowych stawały do walki w porze spotkań reprezentacji narodowych, to teraz oczywiście jest inaczej. Szalejąca pandemia koronawirusa, konieczność przekładania wielu meczów w oparciu o liczbę zakażeń w poszczególnych zespołach, a także problemy logistyczne sprawiają, że kluby muszą sobie radzić na różne sposoby. Jednym z nich jest wplecenie zaległy potyczek w terminy reprezentacyjne.

Gwiazdor Serie A CAŁKOWICIE OSZALAŁ! Zrobił TO na oczach wszystkich [ZDJĘCIE]

Quiz. Największe sukcesy piłkarskiej reprezentacji Polski z ostatnich lat. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
11 października 2014 roku Polska pokonała Niemców 2:0 na Stadionie Narodowym. Bramki zdobywali...

Aarhus więc, w barwach którego występuje Kamil Grabara, w Pucharze Danii zagrał na wyjeździe z drużyną Kolding. W pewnym momencie po dośrodkowaniu z prawej flanki wydawało się, że Polak spokojnie zainterweniuje, ale życie napisało inny scenariusz. Polak wyjątkowo nieporadnie wbił sobie wfutbolówkę do własnej siatki, przez co rywale podwyższyli prowadzenie na 2:0. Ostatecznie jednak po 90 minutach był remis 3:3.

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były więc zatem "jedenastki". W tych już Polak spisał się o nieco lepiej broniąc dwa strzały z "wapna", dzięki czemu jego drużyna zameldowała się w kolejnej fazie krajowego pucharu.

Niesmak jednak, zapewne także w przypadku samego Kamila, jednak pozostał.

Jan Tomaszewski UDERZA w Milika: Kadra to nie CARITAS! | Futbologia