Barack Obama, Robert Lewandowski

i

Autor: East News, AP Barack Obama, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jak Barack Obama?! Kapitan kadry może poczuć się jak prezydent USA, wielki luksus

2022-06-07 10:46

Reprezentanci Polski w Brukseli mogą poczuć się jak… prezydenci. Kadrowicze zamieszkają w luksusowym, potężnym hotelu w centrum miasta, który w przeszłości wybierały słynne osobistości. Robert Lewandowski (34 l.) i spółka będą mogli poczuć się jak Barack Obama, który jako prezydent USA spał w The Hotel Brussels. Mecz Belgia - Polska odbędzie się w środę o 20:45 w Brukseli.

Przechadzając się po centrum stolicy Belgii trudno nie natknąć na ten hotel. Aby zobaczyć jego szczyt, trzeba nieźle zadrzeć głowę, bo ten starszy o rok od selekcjonera Czesława Michniewicza (52 l.) budynek mierzy aż 94 metry. Był to jeden z pierwszych modernistycznych obiektów hotelowych zbudowanych przy bulwarze Waterloo, gdzie królują budynki w stylu neo-rokoko i renesansowe.

Tak reprezentacja Polski mieszka w Brukseli

Hotel upodobały sobie sławy, a największą z nich jest Barack Obama. Kiedy jako prezydent USA w marcu 2014 roku przyleciał z wizytą do Belgii, wynajął… wszystkie 283 pokoje w tym obiekcie. Trudno się dziwić temu wyborowi, zwłaszcza że hotel jest największą wieżą widokową w całym mieście. Są też, rzecz jasna, wszelkie udogodnienia, jak sauna, luksusowa siłownia czy też wykwintna restauracja.

Paulo Sousa dostał ultimatum! Jest o włos od zwolnienia, to musi się stać, żeby wyleciał

Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza
Sonda
Kto wygra środowy mecz Belgia - Polska w Lidze Narodów?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze