Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Ale fota!

Robert Lewandowski na świątecznych zdjęciach przykuł uwagę fanów jednym szczegółem. Zapomniał? A może to celowo?!

2022-12-25 8:47

Robert Lewandowski spędził Wigilię Bożego Narodzenia z najbliższymi. Kapitan reprezentacji Polski po średnio udanym mundialu miał czas, by nieco oderwać się od futbolu. Gwiazdor Barcelony pozował do zdjęć z najbliższymi – z żoną, córeczkami, mamą i siostrą. Robert Lewandowski przykuł uwagę zwłaszcza jednym szczegółem swojego wyglądu. Kibice pisali o tym w komentarzach najczęściej.

Robert Lewandowski, tak jak miliony Polaków, podczas świąt Bożego Narodzenia ma czas, by nieco zwolnić. To ten okres, gdy rodzina w stu procentach stawiana jest na pierwszym miejscu, a problemy przyziemne nie stanowią problemu. Najważniejsi są bliscy i spędzenie z nimi czasu. Lewandowski z uśmiechem na ustach pozował do wspólnych fotografii z żoną i najbliższymi członkami rodziny.

Robert Lewandowski z brodą pod wigilijną choinką. Oczy fanów przykuł jeden szczegół

Lewandowski podczas tegorocznej Wigilii Bożego Narodzenia zaprezentował się z delikatnym zarostem, który momentalnie przykuł uwagę fanów. Najlepszy polski piłkarz nie przyzwyczaił kibiców do pokazywania się z brodą. Fani od razu zwrócili uwagę, że powinien ogolić się na Wigilię.

Piotr Żyła pokazał świąteczne zdjęcie z ukochaną. Wtuleni w siebie otrzymali falę wiadomości, taki musiał być finał

Ale kto wie? Być może polski piłkarz szykuje się do wielkiej metamorfozy i po prostu zaczął zapuszczać brodę? Przekonamy się zapewne za jakiś czas. Wielu fanów było zachwyconych taką wersją Roberta Lewandowskiego. Z brodą wygląda naprawdę dobrze!

Zobacz zdjęcie Roberta Lewandowskiego z brodą w galerii poniżej. Sprawdź, jak święta spędzali inni polscy sportowcy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze