Rosjanie będą kibicować Polakom? Zaskakująca teoria, która może zostać BRUTALNIE zweryfikowana

2021-06-11 15:33
Antonio Ruediger i Maciej Rybus
Autor: Cyfrasport Antonio Ruediger w walce o piłkę z Maciejem Rybusem

W trakcie konferencji reprezentacji Polski zostało zadane bardzo ciekawe pytanie. Zdaniem jednego z dziennikarzy, który miał okazję rozmawiać z Maciejem Rybusem, Rosjanie mogą kibicować reprezentacji Polski, ponieważ Grzegorz Krychowiak, jak i sam Rybus, grają w lidze rosyjskiej. Odpowiedź piłkarza zaskakuje, a sama teoria może zostać brutalnie zweryfikowana. O tym, czy Rosjanie będą kibicować Polakom, przekonamy się już w trakcie poniedziałkowego starcia ze Słowacją.

Reprezentacja Polski będzie mogła liczyć na specjalne względy w trakcie swoich spotkań rozgrywanych w Petersburgu? Jeden z dziennikarzy, obecnych dzisiaj na konferencji prasowej reprezentacji Polski zapytał Macieja Rybusa, czy prawdą jest stwierdzenie, że rosyjscy kibice będą wspierać Polskę, ponieważ w rosyjskiej Premier Lidze gra on i Grzegorz Krychowiak. Rybus nie ukrywał zdziwienia takim zapytaniem, jednak postanowił udzielić na nie wypowiedzi. Okazuje się, że prawda na temat zaangażowania Rosjan względem meczów reprezentacji Polski zostanie zweryfikowana.

Amerykanie ocenili Polaków przed Euro 2021. "Lewandowski jedzie na haju!"

Reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania w Petersburgu. Będzie mogła liczyć na doping Rosjan?

Jeden z dziennikarzy zapytał  Rybusa, czy liczy na wsparcie rosyjskich kibiców w trakcie spotkań Polaków w Petersburgu. Powodem wzmożonego dopingowania Biało-Czerwonych przez kibiców Sbornej miałby być fakt, że zarówno on, jak i Krychowiak występują w Lokomotivie. Rybus nie ukrywał zadziwienia, ale zdecydował się udzielić odpowiedzi. Okazuje się, że obrońca reprezentacja Polski o wiele bardziej liczy na wsparcie ze strony polskich fanów, którzy przyjadą na mecze ze Słowacją i Szwecją. Powiedział jednak, że ma znajomych w Rosji, którzy deklarowali się, że będą oglądać i dopingować Polaków, ale wszystko zostanie zweryfikowane na stadionie.

- Nie zastanawiałem się nad tym, komu będą kibicować rosyjscy kibice. Wiem, że dużo fanów z Polski się wybiera. - podkreśla były zawodnik Legii.

Reprezentant Polski zdradził niewygodną prawdę. Polscy piłkarze sami nie wiedzą, jak będą grać?!

EURO2020

Rybus szczerze o poniedziałkowym rywalu. Ocenił Słowaków

Mimo że Słowacja zdaje się najsłabszą drużyną, z którą będą mierzyć się Polacy, to sam Maciej Rybus zaznacza, że nie można jej lekceważyć, zaznaczając, że nasi rywale mają naprawdę dobry i doświadczony skład.

- Oglądałem mecz Słowaków z Austrią. Jest to ciekawa drużyna. Kilku doświadczonych zawodników, którzy grali już na dużym turnieju. Na pewno czeka nas ciężki mecz. - ocenia obrońca Lokomotiwu Moskwa

Mateusz Wysokiński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze