Maciej Rybus

i

Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Reprezentant Polski zdradził niewygodną prawdę. Polscy piłkarze sami nie wiedzą, jak będą grać?!

2021-06-11 13:08

Dzisiejsza konferencja prasowa z udziałem Macieja Rybusa przyniosła wielkie emocje fanom piłki nożnej. Szczególnie że obrońca Lokomotiwu Moskwa postanowił powiedzieć o tym, jak wygląda wybór składu przez Paulo Sousę. Okazuje się, że nawet piłkarze kadry do ostatniej chwili nie wiedzą, kto zacznie spotkanie. Wypowiedź Rybusa na temat metodyki pracy portugalskiego selekcjonera spotkała się z dość dużym niedowierzaniem ze strony dziennikarzy i kibiców.

Maciej Rybus był dzisiejszym gościem konferencji prasowej, w której trakcie odpowiadał na pytania dziennikarzy. W trakcie spotkania zawodnik był pytany o atmosferę w szatni, poniedziałkowy mecz ze Słowacją, a także rywalizację z Tymoteuszem Puchaczem. W trakcie spotkania padła jednak wypowiedź, która zaskoczyła wszystkich zebranych, a także kibiców. Okazuje się, że Paulo Sousa ma dość oryginalną metodę wyboru składu reprezentacji i aż do ostatniej chwili nie informuje, kto zagra. Wypowiedź piłkarza może szokować.

Reprezentant Polski po tej decyzji znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Od tych gróźb robi się niedobrze

Maciej Rybus wyznał prawdę o reprezentacji. Powiedział o pracy z Paulo Sousą

O ile sam pobyt reprezentantów Polski w Sopocie opisywany jest przez graczy kadry jako udany, o tyle coraz więcej dowiadujemy się na temat tego, jak wygląda praca z Paulo Sousą i w niektórych aspektach jest ona co najmniej kontrowersyjna. Okazuje się, że Paulo Sousa nie daje zawodnikom wiadomości, czy zagrają w następnym spotkaniu i do ogłoszenia swoich decyzji selekcyjnych czeka praktycznie aż do ostatniej chwili. Wynika z tego, że tak naprawdę nikt nie może być pewny gry w składzie reprezentacji, co może budzić niepokój i stres wśród reprezentantów. Sam selekcjoner miał jeszcze nie określić, jak będzie wyglądał skład Polski na mecz ze Słowacją, który będzie bardzo istotny w kontekście awansu do następnej rundy turnieju.

- Sami nie wiemy, jaki będzie skład na Słowację. Trener potrafi zaskoczyć - powiedział obrońca reprezentacji Polski Maciej Rybus.

Reprezentant Polski dostał luksusowe auto w ramach premii. Przeciętny człowiek może o takim tylko pomarzyć

Maciej Rybus i Mateusz Klich na tarasie w Sopocie

Maciej Rybus zagra ze Słowacją?

Przez system pracy Paulo Sousy, Rybus sam nie jest przekonany, czy będzie miał okazję reprezentować Polskę w meczu ze Słowacją. Ostatnimi czasy, większym uznaniem selekcjonera zdawał się cieszyć Tymoteusz Puchacz, który rozegrał spotkania z Rosją i Islandią. W trakcie przygotowań do Euro 2020 Rybus pojawił się na boisku tylko raz i to na dziesięć minut meczu z Islandczykami. Sam piłkarz przekonuje jednak, że było to spowodowane kontuzją, której nabawił się w trakcie spotkania finałowego Pucharu Rosji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze