Nicola Zalewski

i

Autor: Cyfra Sport Nicola Zalewski

Rozpływają się nad reprezentantem Polski! Oczarował wszystkich, aż serce rośnie po tych komentarzach

2022-04-29 9:47

W półfinałowym meczu Ligi Konferencji Europy AS Roma mierzyła się z Leicester City. Bardzo dobra postawa Nicoli Zalewskiego pomogła włoskiemu zespołowi wywalczyć remis w starciu z angielską drużyną. Według zagranicznych mediów reprezentant Polski był jednym z najlepszych na boisku, a po jego asyście padła bramka już w 15 minucie.

Nicola Zalewski jest dumnym obywatelem Polski, co pozwala mu na grę w reprezentacji. Jego forma jest imponująca co dobrze wróży przed mistrzostwami świata, które rozpoczynają się w listopadzie 2022 roku. Media zauważyły, że Polak w meczu Ligi Konferencji Europy wykonał podobne zagranie do tego, który wykonał podczas spotkania Bodo/Glimt w poprzedniej rundzie Ligi Konferencji Europy. Zalewski w meczu z Leicester obsłużył prostopadłym podaniem Lorenzo Pellegriniego, który pewnym strzałem pokonał Kaspera Schmeichela. Włoski portal Corrieregiallorosso ocenił występ reprezentanta Polski jako najlepszy z całej drużyny przyznając notę 7,5. Najgorzej ze wszystkich mediów Zalewski wypadł w oczach dziennikarzy BBC, gdzie wystawili ocenę za mecz 6,5.

Robert Lewandowski niezadowolony! Polak spotkał się z władzami Bayernu, może opuścić klub jeszcze tego lata

Włosi rozpływają się nad polskim zawodnikiem: "wspaniała asystka", "technika, szybkość, inteligencja i ciągłość". Dziennikarze Eurosportu także nie hamowali się od pochwał dla Zalewskiego. - Co za gra i co za osobowość, tak jakby Zalewski grał na tym poziomie - półfinału europejskiego pucharu - od zawsze. Te dwie fazy cechuje naturalność i prostota, która naprawdę robi wrażenie. Prawdziwe odkrycie sezonu w wykonaniu Romy - napisali.

Włoski dziennikarz przestał się kryć z tym, co sądzi o Piotrze Zielińskim. Gromy spadły na Polaka, bolesny atak

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien grać u boku Lewandowskiego w reprezentacji?

Widać, że pod wodzą Jose Mourinho 20-latek dojrzewa do gry na najwyższym poziomie. O awansie do finału Ligi Konferencji Europy zadecyduję rewanż, który odbędzie się 5 maja na Stadio Olimpico.

Ivi Lopez opuści Raków Częstochowa? Znany dziennikarz nie ma wątpliwości, wszystko może wydarzyć się już latem

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Najnowsze