Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Transfer reprezentanta Polski!

Sebastian Szymański oficjalnie w nowym klubie! Mamy potwierdzenie, zagra w Holandii!

2022-07-22 17:37

Sebastian Szymański opuścił Dynamo Moskwa i zagra w nowym klubie! Reprezentant Polski, który wyraził jasną chęć opuszczenia ligi rosyjskiej, dołączy do Feyenoordu Rotterdam! Polak do klubu występującego w Eredivisie dołączył na zasadzie rocznego wypożyczenia, jednak holenderski potentat zapewnił sobie prawo wykupu byłego pomocnika Legii. Transfer stał się faktem!

Reprezentant Polski zmienił klub! Sebastian Szymański, który do tej pory związany był z Dynamem Moskwa, postanowił przejść do holenderskiego Feyenoordu! Polak w drużynie z Rotterdamu występować będzie na zasadach rocznego wypożyczenia, jednak drużyna z Eredivisie miała zagwarantować sobie prawo pierwokupu pomocnika w kwocie 10 milionów euro. 

Vital Heynen był na meczu Polska - Iran. Kibice zachwyceni jego słowami!

Sebastian Szymański w Feyenoordzie. Polak opuścił Rosję

O transferze Sebastiana Szymańskiego mówiło się już od dłuższej chwili. Jeszcze przed agresją Rosji na Ukrainę, Polak łączony był z wieloma zachodnimi klubami jak Betis Sewilla, czy Real Sociedad San Sebastian. Gdy stało się jasne, że Czesław Michniewicz nie będzie powoływał zawodników, którzy występują w Rosji, Szymański zrobił wszystko, aby móc opuścić Dynamo Moskwę. O przyszłości Polaka mówiło się dużo w mediach i przewijał się temat gry w Herthcie Berlin, ale ostatecznie, Polak wybrał opcję rozwoju w Holandii, w drużynie Feyenoordu Rotterdam. Zawodnik został już zaprezentowany przez oficjalne media klubu z Eredivisie.

Bartosz Kurek kontruje dziennikarkę: To nie jest najmądrzejsze pytanie [WIDEO]

Szymański zadowolony z gry w Feyenoordzie. Jego słowa mówią wszystko

Reprezentant Polski tuż po dołączeniu do ekipy z Rotterdamu nie krył wielkiego zadowolenia, że trafił do jednego z najbardziej utytułowanych holenderskich klubów.

- - Feyenoord to dobry klub dla młodych zawodników. W zeszłym sezonie zespół zrobił dobre wrażenie, docierając do finału Ligi Konferencji Europy. Mam nadzieję, że też przyczynię się do dalszych sukcesów. Nie mogę już doczekać się debiutu - przyznał Szymański na łamach oficjalnej strony klubu.

Sonda
Czy Sebastian Szymański zrobi karierę w Feyenoordzie?
Najnowsze