Cezary Kulesza, prezes PZPN

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza, prezes PZPN

Tak Cezary Kulesza świętował wygraną w Albanii! Wideo bez cenzury jest w sieci

2021-10-13 22:46

We wtorkowy wieczór reprezentacja Polski wykonała milowy krok w walce o zakwalifikowanie się do baraży o awans na mistrzostwa świata w Katarze, wygrywając na wyjeździe 1:0 z Albanią. Po końcowym gwizdku wszyscy z polskiej delegacji rozpoczęli świętowanie. Wiadomo też już, w jaki sposób czynił to nowy prezes związku, Cezary Kulesza.

Starcie w Tiranie było niezwykle istotne dla losów całych kwalifikacji do mistrzostw świata w wykonaniu reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" pod żadnym pozorem nie mogli pozwolić sobie na wpadkę, gdyż porażka na południu Europy prawdopodobnie odebrałaby im nadzieje dalszej walki o zameldowanie się w barażach o mundial. I tak się na szczęście nie stało. Jedynego gola zdobył Karol Świderski, a cała potyczka była rozgrywana w bardzo gorącej atmosferze z uwagi na zachowanie miejscowych kibiców.

Polscy kibice zaatakowani w Albanii - ZDJĘCIA

Po trafieniu polskiego napastnika pojedynek został przerwany na kilkanaście minut z powodu rzucania z trybun na boisko kubków po piwie i różnych innych przedmiotów. Gdy starcie wznowiono, to pomimo tej wrogiej atmosfery udało się dograć mecz do końca, a Polska mogła rozpocząć świętowanie z powodu pokonania Albanii 1:0. Szampański nastrój udzielił się również prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezaremu Kuleszy. Sternik PZPN sam zamieścił nagranie bez cenzury, na którym widać jego fetę z drużyną.

Zobacz też: W restauracji Lewandowskiego doszło do wymownych scen. Zbiorowa ekstaza, goście nie mogli się powstrzymać

Przekleństwo użyte w takich okolicznościach z całą pewnością jest w pełni zrozumiałe! Wszystkim związanym z polskim futbolem spadł kamień z serca, a w listopadzie będzie trzeba jeszcze postawić kropkę nad "i" zapewniając sobie miejsce w barażach o awans do mistrzostw świata. Bo choć teoretycznie pozostają nadzieje na kwalifikację bezpośrednią, to jednak w praktyce ten pociąg raczej odjechał.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze