Cezary Kulesza, prezes PZPN

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza, prezes PZPN

Tak Cezary Kulesza świętował wygraną w Albanii! Wideo bez cenzury jest w sieci

2021-10-13 22:46

We wtorkowy wieczór reprezentacja Polski wykonała milowy krok w walce o zakwalifikowanie się do baraży o awans na mistrzostwa świata w Katarze, wygrywając na wyjeździe 1:0 z Albanią. Po końcowym gwizdku wszyscy z polskiej delegacji rozpoczęli świętowanie. Wiadomo też już, w jaki sposób czynił to nowy prezes związku, Cezary Kulesza.

Starcie w Tiranie było niezwykle istotne dla losów całych kwalifikacji do mistrzostw świata w wykonaniu reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" pod żadnym pozorem nie mogli pozwolić sobie na wpadkę, gdyż porażka na południu Europy prawdopodobnie odebrałaby im nadzieje dalszej walki o zameldowanie się w barażach o mundial. I tak się na szczęście nie stało. Jedynego gola zdobył Karol Świderski, a cała potyczka była rozgrywana w bardzo gorącej atmosferze z uwagi na zachowanie miejscowych kibiców.

Polscy kibice zaatakowani w Albanii - ZDJĘCIA

Po trafieniu polskiego napastnika pojedynek został przerwany na kilkanaście minut z powodu rzucania z trybun na boisko kubków po piwie i różnych innych przedmiotów. Gdy starcie wznowiono, to pomimo tej wrogiej atmosfery udało się dograć mecz do końca, a Polska mogła rozpocząć świętowanie z powodu pokonania Albanii 1:0. Szampański nastrój udzielił się również prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezaremu Kuleszy. Sternik PZPN sam zamieścił nagranie bez cenzury, na którym widać jego fetę z drużyną.

Zobacz też: W restauracji Lewandowskiego doszło do wymownych scen. Zbiorowa ekstaza, goście nie mogli się powstrzymać

Przekleństwo użyte w takich okolicznościach z całą pewnością jest w pełni zrozumiałe! Wszystkim związanym z polskim futbolem spadł kamień z serca, a w listopadzie będzie trzeba jeszcze postawić kropkę nad "i" zapewniając sobie miejsce w barażach o awans do mistrzostw świata. Bo choć teoretycznie pozostają nadzieje na kwalifikację bezpośrednią, to jednak w praktyce ten pociąg raczej odjechał.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze