mamy zdjęcia

Fernando Santos świętował objęcie reprezentacji Polski złocistym napojem. Zdjęcia mówią wszystko

2023-01-24 17:33

Po tygodniach oczekiwania, Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował wreszcie nowego selekcjonera, którym został Fernando Santos. Po oficjalnej prezentacji oraz konferencji prasowej, Portugalczyk wybrał się wraz z zarządem PZPN do jednej z warszawskich restauracji, aby uczcić objęcie reprezentacji Polski. Tam selekcjoner raczył się złocistym napojem. Nie wiadomo jednak, czy był to jedynie sok jabłkowy, czy może zimne piwo.

Odkąd po raz pierwszy Fernando Santos był widziany w Warszawie, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem Portugalczyka jako nowego selekcjonera reprezentacji Polski, nazwisko byłego szkoleniowca portugalskiej kadry stało się jednym z najgorętszych w całym kraju. W dniu swojej prezentacji oraz konferencji prasowej Santos został nawet przyłapany przez paparazzi, nie mogąc rozstać się ze swoim nałogiem. Nie inaczej było już po spotkaniu z mediami, kiedy to Portugalczyk wraz z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą udał się do jednej z warszawskich restauracji, aby uczcić nową posadę. 

Fernando Santos świętował objęcie reprezentacji Polski z Cezarym Kuleszą! Selekcjoner i prezes PZPN przyłapani przez paparazzi

Po tym, jak zakończyła się konferencja prasowa Fernando Santosa, a nowy selekcjoner reprezentacji Polski odpowiedział przedstawicielom mediów na nurtujące ich pytania, Portugalczyk mógł wybrać się na posiłek, w którym towarzyszył mu m.in. Cezary Kulesza. Wybór nie padł jednak na żadną ekskluzywną restaurację w sercu Warszawy, a jeden z przytulnych i kameralnych lokali na warszawskiej Ochocie, restaurację "Modo Mio". Zobaczcie sami, klikając w galerię zdjęć, która znajduje się poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze