przyłapali selekcjonera

Fernando Santos przyłapany przez paparazzi. Z nałogiem nie rozstaje się nawet na chwilę! Stroił miny z papierosem w ręku w Warszawie

2023-01-24 16:13

Fernando Santos to w ostatnich godzinach najgorętsze nazwisko w całej Polsce po tym, jak Portugalczyk oficjalnie został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Paparazzi nie potrzebowali zbyt wiele czasu, aby przyłapać szkoleniowca Biało-czerwonych z papierosem w ręce, z którym ten zdaje się wręcz nie rozstawać.

Po ponad trzech tygodniach od czasu, kiedy umowa Czesława Michniewicza z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wygasła, reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera, którym został Fernando Santos. Portugalczyk już dzień przed oficjalną prezentacją był widziany w Warszawie, co nieco popsuło plany Cezaremu Kuleszy, jednak mimo to Santos został przedstawiony na konferencji prasowej z wielką pompą. Nie zabrakło oczywiście pytań o jego poprzednika Czesława Michniewicza, a w zasadzie styl gry za jego kadencji, a także pierwszego przyłapania Portugalczyka przez paparazzi. 

Paparazzi już przyłapali Fernando Santosa! Nowy selekcjoner reprezentacji Polski paradował po Warszawie z papierosem w ręce

Nie jest tajemnicą, że Fernando Santos nie stroni od wyrobów tytoniowych i w tym aspekcie z pewnością dogadałby się z Maurizio Sarrim. Portugalczyk często widziany był z papierosem w dłoni i nie inaczej było w dniu jego prezentacji w Warszawie. Podczas przechadzki w towarzystwie rzecznika prasowego PZPN Jakuba Kwiatkowskiego oraz prezesa Cezarego Kuleszy wyraźnie widać, że w dłoni Fernando Santosa znajduje się papieros. Zobaczcie sami, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze