Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Wszystko wyszło na jaw!

Tak mieszka Zbigniew Boniek! Rajskie życie byłego prezesa PZPN, mamy prywatne zdjęcia!

2023-12-11 11:28

Zbigniew Boniek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiej piłki. Wybitny przed laty piłkarz, który pełnił także funkcję selekcjonera kadry, jak i prezesa PZPN. żyje obecnie w Rzymie w bardzo wspaniałych warunkach. Mamy prywatne zdjęcia eks-zawodnika Widzewa i Juventusu, które wprost pokazują, jak ułożył sobie życie.

Zbigniew Boniek wiedzie naprawdę udane życie. Po latach wspaniałej piłkarskiej kariery w Widzewie Łódź, Juventusie Turyn, AS Romie, były reprezentant Polski zajął się trenerką i został nawet selekcjonerem polskiej kadry. Po nieudanej przygodzie z kadrą w roli szkoleniowca, medalista mundialu z Hiszpanii z 1982 roku zajął się działaniem w strukturach PZPN i był prezesem federacji. Boniek, który udziela się obecnie w strukturach UEFA, mieszka spokojnie w Rzymie i trzeba przyznać, że warunki życia, jakie zrobił sobie w stolicy Włoch są naprawdę bajkowe. Prywatne zdjęcia byłego prezesa PZPN w jego posiadłości trzeba zobaczyć na własne oczy!

Zbigniew Boniek mieszka we Włoszech. Tak wygląda jego dom!

Boniek z Włochami związany jest od lat kariery piłkarskiej. Jako piłkarz występował w barwach Juventusu i Romy, stając się wielką gwiazdą Serie A i cieszy się w Italii wielką popularnością. Nic więc dziwnego, ze były piłkarz doczekał się własnego mieszkania na Półwyspie Apenińskim. Jak mieszka Boniek? O tym przekonasz się oglądając naszą galerię zdjęć, w której zawarte są prywatne zdęcia byłego szefa PZPN!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze