Zobacz galerię

Tomasz Iwan czule obejmował się z o 19 lat młodszą byłą partnerką Przemysława Salety. Wszystko jest na zdjęciach

2023-01-27 7:48

Tomasz Iwan jest postacią doskonale kojarzoną przez fanów sportu. Były reprezentant Polski nawet po zakończeniu kariery pracował przy narodowej kadrze. 52-letni Tomasz Iwan zrezygnował na ten moment z bardzo aktywnych działań w świecie piłki. Częściej można go spotkać na "ściankach" topowych wydarzeń ze świata show-biznesu. Podczas premiery filmu "Pokusa" czule obejmował swoją ukochaną, Karolinę Woźniak.

Tomasz Iwan to postać, której kibicom futbolu nie trzeba przedstawiać. 40-krotny reprezentant Polski ostatecznie nie znalazł się w kadrze Jerzego Engela na mundial 2002, co było uznawane za dużą niespodziankę. Kilka lat temu wciąż działa przy reprezentacji - tym razem w roli dyrektora. W ostatnim czasie nieco aktywniej działa w świecie show-biznesu. W czwartkowy wieczór pojawił się na premierze filmu "Pokusa". U jego boku stanęła piękna Karolina Woźniak. Modelka jest młodza o niespełna 20 lat! Zobacz, jak wyglądają razem w naszej galerii.

Dziewczyna Tomasza Iwana to była partnerka Przemysława Salety

Karolina Woźniak przez dłuższy czas spotykała się z byłym zawodnikiem KSW, ex-pięściarzem i kickbokserem Przemysławem Saletą. Z Tomaszem Iwanem spotyka się już od ponad roku. Para nie ukrywała swojej relacji, publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z ich przeszłości.

Woźniak była z Saletą do 2021 roku. - Jeśli spędziłem z kimś czas - rok, dwa, pięć lat czy trzy miesiące - i było nam super, to ta osoba po rozstaniu nie staje się dla mnie nic niewarta. Dlatego nie urywam całkowicie znajomości, mam kontakt z byłymi żonami. Ktoś, kto był częścią mojego życia, zawsze może na mnie liczyć - mówił o swoich relacjach z nią po rozstaniu Saleta.

Lewandowski miał po dziurki w nosie treningów Michniewicza? Szokujące doniesienia, samowolnie opuścił zajęcia

Kim jest Tomasz Iwan?

Tomasz Iwan jest 40-krotnym reprezentantem Polski. Z orłem na piersi strzelił cztery bramki. Grał w takich klubach jak Warta Poznań, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven, Austria Wiedeń czy Lech Poznań.

Szymon Marciniak o zachowaniu piłkarzy po mundialu, reakcji kibiców. Tak zmieniło się życie sędziego finału MŚ [WIDEO]

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Edyta Folwarska mogła realizować film dzięki wyrzeczeniom rodziców: „Brali wolne w pracy, żeby zostać z moim synkiem”
Najnowsze