Robert Lewandowski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Czesław Michniewicz

Zatrważające kulisy

Lewandowski miał po dziurki w nosie treningów Michniewicza? Szokujące doniesienia, samowolnie opuścił zajęcia

2023-01-27 6:55

Atmosfera wokół kadry po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze była wręcz fatalna. Dużo mówiło się o premiach, jakie mieli dostać biało-czerwoni z rządowych pieniędzy za awans z grupy. Okazuje się, że już podczas turnieju miało dojść do sytuacji, która mogłaby pokazywać, że w reprezentacji nie wszystko układa się dobrze. WP SportoweFatky ujawniły, że Robert Lewandowski samowolnie miał opuścić trening przed meczem z Francją.

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Katarze osiągnęła historyczny sukces. Po raz pierwszy od blisko czterech dekad zdołała wyjść z grupy na mundialu i pod względem sportowym cel został zrealizowany w pełni. Wydawać by się mogło, że kibice po turnieju na Bliskim Wschodzie będą zadowoleni. Niestety realia były zgoła odmienne, bo kadra była mocno krytykowana za swój styl gry, a do tego doszła afera z premiami.

Szokujące ustalenia. Lewandowski opuścił zajęcia Michniewicza

Okazuje się, że atmosfera w samej reprezentacji nie była najlepsza już podczas mistrzostw. A poinformował o tym Mateusz Skwierawski z portalu WP SportoweFakty. Według jego informacji Lewandowski miał samowolnie opuścić trening przed meczem z Francją. - Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć - napisał dziennikarz.

- Nawet jeżeli trening naprawdę nie był jakościowo na wysokim poziomie (tak było według relacji świadków), to jednak zachowanie gracza Barcelony świadczy, że pewne proporcje zostały zaburzone. A Santos pokazał ostatnio na mundialu w Katarze, że nie ma dla niego świętych krów, przecież posadził na ławce Cristiano Ronaldo - czytamy dalej w artykule.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze