Jan Tomaszewski zmasakrował Lewandowskiego

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski zmasakrował Lewandowskiego!

Tomaszewski uderzył w Lewandowskiego tak, że opadnie mu szczęka. Mocne słowa, trudno utrzymać gardę

2022-05-31 19:09

Jan Tomaszewski (74 l.) bardzo negatywnie odebrał słowa Roberta Lewandowskiego (34 l.) z ostatniej konferencji kadry. Zdaniem legendy polskiej piłki „Lewy” powinien rozegrać wszystko bardziej dyplomatycznie, a Bayern może narobić mu problemów. - Jeśli Bayern powie, że ma zostać, to będzie święte. To, co robi Robert, jest nieprofesjonalnym praniem brudów! - łapie się za głowę Tomaszewski.

- Muszę przyznać, że niezrozumiałe jest dla mnie to, co powiedział Lewandowski – grzmi dalej Tomaszewski. - Stwierdził, że należy się rozstać dla dobra obu stron. Oczywiście, Robert ma pełne prawo powiedzieć, co myśli, ale wypowiedzenie tych słów stawia kierownictwo Bayernu w bardzo trudnej sytuacji. Jeśli zgodzą się na jego odejście, to stracą pełen honor. Będzie to precedens dla następnych graczy. A jeśli się nie zgodzą, a mają do tego pełne prawo, to Robert będzie w bardzo trudnej sytuacji – podkreśla.

Jan Tomaszewski nie zostawił na Lewandowskim suchej nitki! Aż się zagotował mówiąc o kapitanie polskiej kadry [TYLKO U NAS]

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!

Jan Tomaszewski jest zdenerwowany, że temat transferu Lewandowskiego zdominował konferencję reprezentacji.

- Kto jest odpowiedzialny za to, że na konferencji mówi się nie o czterech arcyważnych meczach kadry, tylko o Bayernie. To była konferencja Polski czy Bayernu? Czyi te cztery mecze Ligi Narodów mają usunąć się w cień i przez miesiąc mamy rozmawiać o tym, gdzie będzie grał Lewandowski? To psuje atmosferę. Ja tylko przypomnę, że kiedy na konferencji przedstawiającej Czesława Michniewicza było o 711 połączeniach z Fryzjerem, to prezes Kulesza uciął pytania o to mówiąc, żeby się nie kopać po kostkach, bo są ważne mecze – zaznacza Tomaszewski.

Zbigniew Boniek bez ogródek o słowach Lewandowskiego! Były prezes PZPN nie ma wątpliwości, zwrócił uwagę na istotny szczegół

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Najnowsze