Piotr Zieliński

i

Autor: CyfraSport Piotr Zieliński

Typy i kursy. Biało-czerwoni zwycięscy w debiucie Michniewicza? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-23 13:45

Szkocja – Polska typy i kursy. Debiut Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski miał przypaść na półfinałowy mecz barażowy przeciwko Rosji. Bestialski atak tego kraju na Ukrainę spowodował jednak całkowity przewrót także w świecie futbolu. Biało-czerwoni otrzymali za to spotkanie walkowera i zamiast ze „Sborną”, w czwartek na Hampden Park towarzysko zagrają ze Szkocją. Choć jest to spotkanie o niemal zerowym ciężarze gatunkowym, z pewnością obie drużyny zrobią wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Komu TOTALbet daje większe szanse na zwycięstwo? Szkocja – Polska typy bukmacherskie.

Choć jest to jedynie spotkanie towarzyskie, możemy spodziewać się wielu mocnych nazwisk w składzie naszej drużyny. Czesław Michniewicz ma bowiem bardzo mało czasu na wpojenie zawodnikom swojego pomysłu na grę, a mecz przeciwko Szkocji jest tak naprawdę jedyną okazją, aby przetestować to w praktyce. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie, czy na murawę wybiegnie Robert Lewandowski. Sam zainteresowany podczas wtorkowej konferencji prasowej przyznał, że choć chciałby wystąpić, ostateczna decyzja należeć będzie do selekcjonera. - Zawsze chcę grać. Ambitnie podchodzę do wielu rzeczy i chcę brać w nich czynny udział. Zawsze jestem gotowy wystąpić w reprezentacji. Rok temu rzeczywiście przypadkowa kontuzja wyeliminowała mnie na kilka tygodni i z meczu z Anglią. Rozum mówi jedno, ambicja i emocje drugie. To jednak trener będzie decydował – powiedział „Lewy”. Choć bukmacherzy z TOTALbet mimo wszystko zakładają, że kapitan biało-czerwonych wystąpi w czwartek (wg bukmachera będzie on głównym faworytem do strzelenia gola) to jednak większe szanse na zwycięstwo dają gospodarzom.

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia

Gospodarzom, którzy także nie wystąpią jednak w swoim najsilniejszym zestawieniu. Na Hampden Park nie zagra chociażby zawodnik Liverpoolu Andy Roberston, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dla Szkotów starcie przeciwko biało-czerwonym nie będzie jednak aż tak istotne jak dla nas, zawodnicy z Wysp Brytyjskich półfinałowy mecz barażowy o awans na MŚ przeciwko Ukrainie rozegrają bowiem dopiero w czerwcu. Selekcjoner David Clarke ma zatem o wiele więcej czasu na przygotowanie swoje zespołu do meczów decydujących o awansie na mundial. Szkoci od zawsze słyną jednak z niesamowitej woli walki oraz waleczności i zapewne te walory będą chcieli zaprezentować również podczas czwartkowego meczu. Co więcej, pod wodzą obecnego szkoleniowca dorzucili do tego sporą jakość piłkarską – podczas ostatnich sześciu meczów eliminacyjnych zdobyli bowiem komplet punktów tracąc przy tym jedynie dwie bramki. Potencjał obu drużyn wydaje się zatem wyrównany, a w opinii ekspertów z TOTALbet kluczowy może okazać się atut własnego boiska. Bukmacher nieznacznie wyżej ocenia bowiem szanse naszych rywali.

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Szkocja – 2.47                   remis – 3.00                      Polska – 2.95

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.37                          1/2 – 1.35                          X/2 – 1.50

  • Szkocja strzeli gola:

tak – 1.33                          nie – 3.05

  • Polska strzeli gola:

tak – 1.42                          nie – 2.70

  • Strzelec gola:

Che Adams – 3.15                           Robert Lewandowski – 2.37

Lyndon Dykes – 3.60                      Adam Buksa – 4.00

Jacob Brown – 3.65                       Arkadiusz Milik – 4.10

John McGinn – 4.40                       Krzysztof Piątek – 4.20

Ryan Christie – 4.40                       Piotr Zieliński – 6.40

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Szkocja – Polska dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze