Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Wielki gwiazdor zachwycony Lewandowskim! Po prostu się rozpływa

2021-08-28 8:05

Robert Lewandowski jest znany wszem i wobec na całym świecie. Osiągnięcia Polaka są tak głośne, że piłkarz nie jest idolem wyłącznie dla swoich kibiców, ale także i dla innych fenomenalnych sportowców! Teraz mamy kolejny przykład takiego stanu rzeczy i płynie on z tenisa. Jeden z najznakomitszych przedstawicieli tej dyscypliny rozpływa się nad "Lewym".

Robert Lewandowski rozpoczął kolejny sezon na najwyższym światowym poziomie. Kapitan reprezentacji Polski znówy bryluje w barwach Bayernu Monachium i walczy o to, aby drużyna osiągała jak najlepsze wyniki w Bundeslidze. Lada chwila zaczną się także wielkie emocje w Lidze Mistrzów. A tam na nudę Bawarczycy nie będą mogli narzekać, jako że zmierzą się już w fazie grupowej chociażby z FC Barcelona. Szykują się kolejne pasjonujące pojedynki z udziałem "Lewego"!

Polak to prawdziwy wzór do naśladowania. Teraz nie ukrywa tego także i drugi w rankingu ATP Danił Miedwiediew. W rozmowie z portalem "spox.com" Rosjanin pokreślił, jak bardzo ceni Lewandowskiego. - Uwielbiam patrzeć na to jak pracuje nad swoją formą fizyczną. Podziwiam również jego przygotowanie mentalne. Mam do Lewandowskiego ogromny szacunek, a sam staram się zachować podobne podejście w tenisie. Zachowanie poza areną sportową odgrywa ogromne znaczenie - podkreślił tenisista.

Zobacz też: Artur Boruc uderzył w Zbigniewa Bońka. Nie miał litości, wyjątkowo mocne słowa

Jak zatem widać, Robert Lewandowski trafia do serc nie tylko kibiców, ale i najlepszych sportowców świata. Po takich słowach jednego z najlepszych tenisistów, "Lewemu" z pewnością może się zrobić bardzo miło!

Jan Tomaszewski po losowaniu Legii w Lidze Europy. "To nie są frajerzy..."
Najnowsze