Włochy - Polska TV ONLINE NA ŻYWO Liga Narodów i mecz Włochy - Polska LIVE STREAM w INTERNECIE Włochy - Polska TRANSMISJA ONLINE

2018-09-07 20:39
Włochy - Polska: SKŁAD na mecz 7.09.2018. Kto gra z Włochami?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS

Włochy - Polska ONLINE TV NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać mecz Włochy - Polska 7 września [7.09.2018] STREAM LIVE TRANSMISJA ONLINE z meczu Włochy - Polska w Lidze Narodów. O której godzinie mecz Włochy - Polska? Piłkarska reprezentacja Polski meczem z Włochami rozpoczyna walkę w Lidze Narodów. To debiut selekcjonera Jerzego Brzęczka. Jak Polacy wypadną po fatalnym mundialu? Mecz Włochy - Polska ONLINE TRANSMISJA LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak oglądać ONLINE ZA DARMO mecz Włochy - Polska?

Włochy - Polska ONLINE NA ŻYWO LIVE STREAM w INTERNECIE z meczu Włochy - Polska 7 września 2018. Już ponad 21 lat czekamy na zwycięski debiut nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jerzy Brzęczek spróbuje przełamać tę czarną serię meczem Włochem. Spotkanie z Italią na stadionie w Bolonii otworzy rywalizację biało-czerwonych w Lidze Europy, a Brzęczek po raz pierwszy poprowadzi reprezentację Polski w oficjalnym meczu. Podczas igrzysk w Barcelonie Jerzy Brzęczek był prawą ręką Wójcika, kilka lat później grał też w kadrze A prowadzonej przez zmarłego w ubiegłym roku trenera. „Wołaliśmy na niego Brzękol. Dał się poznać jako chłopak inteligentny, uczynny, oddany drużynie. Wszyscy błyskawicznie zaakceptowali go jako boiskowego i pozaboiskowego przywódcę – i to pomimo tego niewysokiego wzrostu. Inni byli od walenia po łbie, a on od myślenia” - tak pan Janusz opisywał Brzęczka w swojej biografii „Wójt. Jedziemy z frajerami”. Wójcik debiutował w kadrze w roli selekcjonera meczem z Węgrami, 6 września 1997 roku. Na stadionie Legii Polacy pokonali 1:0 Węgrów (gol Ratajczyka). Co ciekawe, 90 minut w tym spotkaniu zagrał Brzęczek. Po Wójciku zaczęła się klątwa debiutów selekcjonerów. Remisy zanotowali tylko Zbigniew Boniek i Paweł Janas, a porażki Jerzy Engel, Leo Beenhakker, Stefan Majewski, Franciszek Smuda, Waldemar Fornalik i Adam Nawałka. Wstydliwa seria bez zwycięstwa w pierwszym meczu trwa już 21 lat i 1 dzień. Dlatego „Super Express” apeluje do Brzęczka: Trenerze, weź przykład ze swojego mentora Wuja i wreszcie wygraj!

Włochy - Polska ONLINE NA ŻYWO STREAM LIVE w INTERNECIE. Liga Europy to nowy twór. 55 europejskich reprezentacji bierze udział w nowych rozgrywkach UEFA, czyli właśnie Lidze Narodów. Ta formuła na zastąpić mecze towarzyskie, które cieszyły się coraz mniejszym zainteresowaniem. A Liga Narodów to walka o dużą stawkę - najlepsze zespoły zarobią duże pieniądze i awansują do finałów EURO 2020. 55 drużyn zostało podzielonych na cztery dywizje (A,B,C,D). Kryterium dodawania było miejsce w rankingu UEFA. 12 najwyżej klasyfikowanych zespołów trafiło do dywizji A (4 grupy po 3 drużyny), kolejnych 12 do dywizji B, w dywizji C znalazło się 15 reprezentacji, a w dywizji D aż 16. W grupach drużyny zagrają dwumecze (od września do listopada 2018). Zwycięzcy grup dywizji B, C i D awansują półkę wyżej, a zespoły z ostatnich miejsc (od A do C) spadną o klasę niżej. Zwycięzcy grup dywizji A stworzą „final four”, grając ze sobą dwa mecze półfinałowe. Wygrani zagrają o trofeum Ligi Narodów, a przegrani o trzecie miejsce. Turniej finałowy zostanie rozegrany w marcu 2019 roku, a organizatorem będzie jeden z czterech uczestników (jak podaje UEFA jednym z krajów, który zgłasza chęć organizacji jest Polska).

Włochy - Polska ONLINE i TV NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA? Jednym z największych walorów nowych rozgrywek jest możliwość awansu do finałów EURO. W puli są „cztery dzikie karty”. Zwycięzcy czterech grup (w każdej dywizji) stworzą pary play off (półfinały i finały, każdy w swojej dywizji). Ci, którzy wygrają fazę play off awansują bezpośrednio do finałów EURO 2020 (o ile nie wywalczą awansu w tradycyjnych eliminacjach do EURO). Liga Narodów oznacza też premie finansowe. Zespoły z dywizji A (w tym Polska) dostaną po 1,5 mln euro od UEFA. Awans do Final Four oznacza kolejne 1,5 miliona, a wygranie turnieju finałowego – aż 4,5 mln euro. Jest więc o co grać, bo na murawie można zyskać nie tylko prestiżowo, ale również finansowo.

Mecz Włochy - Polska w Lidze Narodów zostanie rozegrany w piątek 7 września. Początek meczu o godz. 20:45. Transmisja NA ŻYWO na antenach Polsatu Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. W Internecie dostępny będzie STREAM w serwisie Sport.tvp.pl (darmowy) oraz na platformie Ipla (płatny). Sport.se.pl zaprasza z kolei na tekstową relację LIVE!