Wojciech Kowalczyk WYŚMIAŁ nowego trenera. Zwrócił uwagę na JEDEN szczegół

2021-01-21 16:17 ŁOLI
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Kibice polskiej reprezentacji w ostatnich dniach żyli zwolnieniem Jerzego Brzęczka z posady selekcjonera biało-czerwonych. Niemal od razu fani i dziennikarze zaczęli zastanawiać się, kto zajmie miejsce byłego trenera m.in. Wisły Płock. Na konferencji prasowej Zbigniew Boniek, prezes PZPN potwierdził, że będzie to Paulo Sousa, co szybko wywołało falę komentarzy. Na jeden z nich zdecydował się Wojciech Kowalczyk, były reprezentant Polski, który zażartował z nowego selekcjonera.

Wiadomość o tym, że Jerzy Brzęczek przystał pełnić funkcję selekcjonera polskiej reprezentacji spadła na kibiców biało-czerwonych jak grom z jasnego nieba. Był już trener Polaków nie cieszył się zbyt dużą sympatią, przez co ci domagali się po kolejnych meczach kadry zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zbigniew Boniek w końcu zdecydował się zwolnić dotychczasowego trenera, a o powodach tej decyzji poinformował na specjalnej konferencji prasowej. Wtedy też prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podał nazwisko nowego selekcjonera Polaków, którym został Paulo Sousa. 

CZYTAJ TAKŻE: OFICJALNIE: Paulo Sousa trenerem reprezentacji Polski! Kim jest? NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

Podanie informacji o tym, kto zastąpi Jerzego Brzęczka na ławce trenerskiej polskiej kadry sprawiło, że internauci od razu zaczęli dzielić się swoimi przemyśleniami co do tej decyzji i sylwetki samego trenera. O komentarz pokusił się również Wojciech Kowalczyk, były reprezentant Polski, który zwrócił uwagę na jeden szczegół. Skupił się bowiem na włosach nowego selekcjonera. 

CZYTAJ TAKŻE: WPADKA na konferencji prasowej Zbigniewa Bońka! Tego nikt nie mógł się spodziewać, prawdziwy HIT [WIDEO]

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze