Wybory 2020: Zbigniew Boniek postawiony pod ścianą przez cenionego znawcę. Chodzi o wieś

2020-07-13 9:17 JWa
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek przyzwyczaił już kibiców do tego, że ma swoje zdanie na niemal każdy temat. Wybory 2020 nie były wyjątkiem. Po pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 prezes PZPN zamieścił na Twitterze wpis, który błyskawicznie rozszedł się po sieci. Po drugiej turze do sprawy wrócił prezes Instytutu Nowych Mediów. Eryk Mistewicz w prześmiewczym stylu przypomniał o głośnym stanowisku Bońka.

Zbigniew Boniek wywołał prawdziwą burzę swoimi słowami po pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020. Prezes PZPN zamieścił na Twitterze wymowny wpis, w którym sugerował, że wybory 2020 zostaną rozstrzygnięte na wsi. Wielu odbiorców było przekonanych, że "Zibi" w dość lekceważącym tonie wypowiedział się wówczas o mieszkańcach mniejszych miejscowości. "Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska" - napisał na portalu społecznościowym Zbigniew Boniek. Po drugiej turze wyborów słowa sternika piłkarskiej centrali w Polsce przypomniał jeden z komentujących wyniki specjalistów.

Wieczór Wyborczy (12 VII)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eryk Mistewicz z Instytutu Nowych Mediów postanowił nawiązać do wcześniejszego stanowiska "Zibiego". Wydaje się, że sugerował w swoim wpisie, że wyborcy z mniejszych ośrodków nie zapomną prędko słów Bońka. "Celebryci namawiają do sklejania długopisów. „Bo żyjemy w jednej Polsce”. Zbigniew Boniek oczekiwany jest z kwiatami poza Warszawą. Tomasz Lis wyjeżdża do Splitu i zakłada tam Jedyny Prawdziwy Rząd na Uchodźctwie" - napisał Mistewicz na Twitterze.

Zbigniew Boniek ZJECHANY bez żadnej litości! Sam się wystawił

Według informacji podanych przez Państwową Komisję Wyborczą w poniedziałkowy poranek, wybory 2020 wygrał Andrzej Duda. Ubiegający się o reelekcję prezydent przekonał do siebie 51,21% głosujących. Jego konkurent - Rafał Trzaskowski - zebrał 48,79% wszystkich oddanych i ważnych głosów.

Zbigniew Boniek SROGO podsumowany: Bezczelny, prowokator, RUDA MAŁPA

Najnowsze