Bartłomiej T.

i

Autor: screen/canal+sport

Były reprezentant Polski w areszcie! Jest podejrzewany o udział w procederze, pilne doniesienia

2022-03-23 21:29

Były reprezentant Polski w piłkę ręczną - Bartłomiej T. - został zatrzymany. Zawodnik, który jest obecnie graczem MKS Kalisz, został zatrzymany w związku z postępowaniem w sprawie wyłudzenia pieniędzy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w latach 2004-2015. Oprócz niego, zatrzymania dokonano na Marcinie K. - wiceprezesie klubu KPR Ostrovia.

Informację o zatrzymaniu Bartłomieja T. podał serwis "wlkp24.info". Dziennikarze portalu dotarli do informacji mówiących o wzmożonych działaniach  Prokuratory Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim,  która w ramach postępowania dotyczącego wyłudzenia pieniędzy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrzymała byłego reprezentanta Polski w piłkę ręczną - Bartłomieja T. , jak też wiceprezesa KPR Ostrovii - Marcina K.

To Michniewicz sądzi o grze Szymańskiego w lidze rosyjskiej. Wszystko wyjaśnił, musiał z nim porozmawiać

Były reprezentant Polski zatrzymany przez prokuraturę. Bartłomiej T. jest w areszcie

Głosu w sprawie zatrzymania mężczyzn udzielił portalowi "wlkp24.info" prokurator Marcin Kubiak z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, podkreślając skalę procederu. Jak mówi przedstawiciel organów ścigania, jeden z mężczyzn ma aż 150 zarzutów względem nielegalnej działalności, która polegała na braniu fałszywych dotacji dla gospodarstw rolnych w latach 2004-2015.

-  -Do tej pory siedmiu osobom przypisano działanie polegające na przyjęciu korzyści majątkowej. Jednym z nich jest 32-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, któremu przedstawiono 150 zarzutów czynów zabronionych - powiedział w rozmowie z wlkp24.info.

Robert Lewandowski opuścił trening przed meczem ze Szkocją z wyrazem bólu na twarzy. Wiemy, co ze stanem jego zdrowia

Bartłomieja T. znają wszyscy kibice w Polsce. Przez lata reprezentował kraj

Bartłomiej T. jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom polskiej piłki ręcznej. Szczypiornista ma na swoim koncie 32 występy w barwach narodowych, a także udział na mistrzostwach świata. Ostatnimi czasy głośno mówiono o jego transferze z Górnika Zabrze do MKS Kalisz.

Sonda
Czy lubisz piłkę ręczną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze