Były reprezentant Polski w areszcie! Jest podejrzewany o udział w procederze, pilne doniesienia

2022-03-23 21:29
Bartłomiej T.
Autor: screen/canal+sport

Były reprezentant Polski w piłkę ręczną - Bartłomiej T. - został zatrzymany. Zawodnik, który jest obecnie graczem MKS Kalisz, został zatrzymany w związku z postępowaniem w sprawie wyłudzenia pieniędzy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w latach 2004-2015. Oprócz niego, zatrzymania dokonano na Marcinie K. - wiceprezesie klubu KPR Ostrovia.

Informację o zatrzymaniu Bartłomieja T. podał serwis "wlkp24.info". Dziennikarze portalu dotarli do informacji mówiących o wzmożonych działaniach  Prokuratory Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim,  która w ramach postępowania dotyczącego wyłudzenia pieniędzy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrzymała byłego reprezentanta Polski w piłkę ręczną - Bartłomieja T. , jak też wiceprezesa KPR Ostrovii - Marcina K.

To Michniewicz sądzi o grze Szymańskiego w lidze rosyjskiej. Wszystko wyjaśnił, musiał z nim porozmawiać

Były reprezentant Polski zatrzymany przez prokuraturę. Bartłomiej T. jest w areszcie

Głosu w sprawie zatrzymania mężczyzn udzielił portalowi "wlkp24.info" prokurator Marcin Kubiak z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, podkreślając skalę procederu. Jak mówi przedstawiciel organów ścigania, jeden z mężczyzn ma aż 150 zarzutów względem nielegalnej działalności, która polegała na braniu fałszywych dotacji dla gospodarstw rolnych w latach 2004-2015.

-  -Do tej pory siedmiu osobom przypisano działanie polegające na przyjęciu korzyści majątkowej. Jednym z nich jest 32-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, któremu przedstawiono 150 zarzutów czynów zabronionych - powiedział w rozmowie z wlkp24.info.

Robert Lewandowski opuścił trening przed meczem ze Szkocją z wyrazem bólu na twarzy. Wiemy, co ze stanem jego zdrowia

Bartłomieja T. znają wszyscy kibice w Polsce. Przez lata reprezentował kraj

Bartłomiej T. jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom polskiej piłki ręcznej. Szczypiornista ma na swoim koncie 32 występy w barwach narodowych, a także udział na mistrzostwach świata. Ostatnimi czasy głośno mówiono o jego transferze z Górnika Zabrze do MKS Kalisz.

Sonda
Czy lubisz piłkę ręczną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze