Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Lewandowski nie dokończył treningu. Poważny grymas bólu na twarzy. Pojawiły się ważne informacje

2022-03-23 19:57

Robert Lewandowski zaniepokoił dziś kibiców reprezentacji Polski. Kapitan kadry miał nie dokończyć treningu przed jutrzejszym meczem reprezentacji ze Szkocją. Jak donosiły pierwsze informacje, na twarzy piłkarza pojawił się wielki wyraz bólu. Wiemy już co ze stanem zdrowia zawodnika i czy będzie w stanie wystąpić w nachodzących spotkaniach kadry narodowej.

Robert Lewandowski, który przebywa obecnie z kadrą na zgrupowaniu,  miał nie dokończyć treningu przed jutrzejszym meczem kadry ze Szkotami. Jak donosiły pierwsze informacje gwiazdor Bayernu Monachium i Biało-Czerwonych opuścił zajęcia z grymasem bólu na twarzy. Wiemy już, co ze stanem zdrowia piłkarza i czy będzie mógł on wystąpić w trakcie nadchodzących meczów reprezentacji narodowej.

Robert Lewandowski nie dokończył treningu przed meczem ze Szkocją. Mówili o wielkim bólu na twarzy zawodnika

Jak podał na Twitterze fotograf sportowy "FotoPyk", Robert Lewandowski miał duży problem w trakcie treningu kadry. Jak podał na swoich mediach społecznościowych, piłkarz miał odczuwać wielki ból, a wszystko miało stać się tuż pod koniec zajęć, gdy opuścił murawę wraz z lekarzem, wskazując na swoją nogę.

- Trening reprezentacji Polski w Glasgow zakończył się wielkim grymasem bólu na twarzy - napisał "FotoPyk".

- Nie. To był koniec treningu. Ostatnia akcja. Zszedł z lekarzem, pokazując na nogę... - czytamy na Twitterze "FotoPyk".

Wiemy co ze stanem zdrowia Roberta Lewandowskiego. Mamy pierwsze informacje

Jak podaje dziennikarz "sport.pl", Lewandowski mimo grymasu bólu na twarzy ma czuć się bardzo dobrze, a jemu samemu ma nic nie zagrażać. Możliwe więc, że zobaczymy go w trakcie meczu przeciwko Szkocji, a później w finale baraży ze Szwedami, bądź Czechami. 

- nfo z kadry - Robertowi Lewandowskiemu nic nie dolega, mimo tam jakiegoś grymasu po treningu w Glasgow. "Nie bijcie piany" - czytamy na Twitterze.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze