Sebastian Szymański

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Sebastian Szymański

To Michniewicz sądzi o grze Szymańskiego w lidze rosyjskiej. Wszystko wyjaśnił, musiał z nim porozmawiać

2022-03-23 18:35

Czesław Michniewicz został zapytany w trakcie konferencji prasowej przed meczem ze Szkocją, co sądzi o grze Sebastiana Szymańskiego w lidze rosyjskiej. Przypomnijmy, że zawodnik reprezentacji Polski pozostaje w Dynamie Moskwa, mimo że wielu graczy opuściło tamtejszą Premier Ligę ze względu na agresję Rosjan na terytorium Ukrainy. Selekcjoner postanowił powiedzieć, jak zapatruje się na postawę Szymańskiego. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Czesław Michniewicz został w trakcie konferencji prasowej przed meczem ze Szkocją zapytany o wyjątkowo drażliwą kwestię, jaką jest przynależność klubowa Sebastiana Szymańskiego. Przypomnijmy, że były gracz warszawskiej Legii pozostaje zawodnikiem moskiewskiego Dynama, mimo że wielu zagranicznych piłkarzy opuściło rozgrywki Premier Ligi po tym, jak Rosja dokonała ataku na terytorium Ukrainy. Swoje spostrzeżenia względem postawy Szymańskiego Michniewicz przedstawił w sposób jednoznaczny i naszkicował, jak może wyglądać przyszłość gracza.

Matty Cash dostał pytanie o dziadka i wojnę na Ukrainie. Na to liczy obrońca reprezentacji Polski

Czesław Michniewicz szczerze o Sebastianie Szymańskim. Tak zapatruje się na pozostanie piłkarza w Rosji

Michniewicz w trakcie odpowiedzi na pytanie o Szymańskiego przywołał słowa Roberta Lewandowskiego z poniedziałkowej konferencji, w której to kapitan kadry zaznaczał, że kwestia Polaków grających w Rosji może wymagać czasu przy rozwiązywaniu kontraktów, czy odchodzenia do innych klubów. Jak podkreśla Michniewicz, Szymański najpewniej opuści Rosję już latem, aby znaleźć się w jednym z klubów występujących w hiszpańskiej LaLidze.

- Na ten temat wypowiadał się Robert Lewandowski. To wszystko nie jest takie łatwe do rozwiązania. Jego menedżer kreśli scenariusz, w którym latem odejdzie z klubu, prawdopodobnie do Hiszpanii - mówił Michniewicz o Szymańskim.

Wielki gest najbliższych rywali reprezentacji Polski! Aż ciężko powstrzymać wzruszenie, nie mogli przejść obojętnie

Aby zobaczyć zdjęcia Czesława Michniewicza, przejdź do galerii poniżej.

Michniewicz rozmawiał z Szymańskim. Zauważył coś niepokojącego

Jak powiedział selekcjoner, rozmawiał on z Szymańskim i sam widzi, że sytuacja w której znalazł się piłkarz, jest wyjątkowo kłopotliwa dla niego samego.

- Rozmawiałem z Sebastianem kilkukrotnie, widzę po nim, że nie ma czystej głowy, że jest przytłoczony, ale dziś chciałbym rozmawiać o sprawach piłkarskich. Sebastian jest w trudnej sytuacji. To młody człowiek, w którym zachodzą zmiany i zrobimy wszystko, żeby mu pomóc - mówi selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ 2022 w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze