Ewakuacja lotniska Kastrup w Kopenhadze

i

Autor: shuterstock Ewakuacja lotniska Kastrup w Kopenhadze

Kretyński żart

Ewakuacja lotniska. Wszystko przez głupi żart trenera piłkarek ręcznych. Wielki skandal przed MŚ

2022-07-30 17:38

Niestety, wiek nie zawsze świadczy o życiowej dojrzałości. Kolejny raz świat przekonał się o tym na lotnisku w Kopenhadze. Kretyński żart zakończył się ewakuacją terminala. Trener szwedzkich szczypiornistek został zakuty w kajdanki i przesłuchany. - To głupie i niegodne stanowiska selekcjonera - powiedziała Hanna Fogelstroem z SHF.

Odpowiedzialność polega na tym, by unikać robienia głupich, nierozsądnych rzeczy - zwłaszcza w miejscach, gdy można zaszkodzić innym osobom. Zapomniał o tym, niewymieniany przez szwedzkie media z nazwiska, trener reprezentacji Szwecji do lat 18 w piłce ręcznej. Jego zdaniem wybitnym żartem będzie przyznanie podczas kontroli, że ma w bagażu... bombę!

Tour de Pologne: Wyniki 1. etapu! Kto wygrał? Groźna kraksa przed metą! Olav Kooij najlepszy

Skandal przed MŚ. Ewakuacja lotniska po głupim żarcie trenera piłkarek

Trener reprezentacji Szwecji juniorek do lat 18 w piłce ręcznej, udającej się na mistrzostwa świata do Macedonii Północnej, został w piątek zatrzymany na lotnisku Kastrup w Kopenhadze, gdy powiedział, że ma w bagażu... bombę. Jeden z terminali został natychmiast ewakuowany. Szkoleniowca odprowadzono w kajdankach na przesłuchanie.

- Takie zachowanie jest niesłychane, głupie i niegodne stanowiska selekcjonera drużyny narodowej, więc nie będzie taryfy ulgowej i wobec tego człowieka zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje - powiedziała Hanna Fogelstroem z SHF.

Porażka Szwedek po skandalu na lotnisku. Były zagubione po incydencie

Media nie podały jego personaliów, lecz szwedzka federacja piłki ręcznej SHF natychmiast go zawiesiła i poprosiła o zastępstwo Tomasa Axnera, selekcjonera szwedzkiej kadry A kobiet. Pomimo urlopu natychmiast się zgodził, aby - jak powiedział - „ratować turniej młodych, ambitnych piłkarek po tej żenującej sytuacji”. Szwedki w swoim pierwszym meczu MŚ w sobotę grały bez trenera i poniosły porażkę z Islandią 17:22. Tłumaczyły po meczu, że były zagubione i wytrącone z równowagi po incydencie w Kopenhadze.

Wielka rywalka Igi Świątek wzięła ŚLUB! Posypały się gratulacje, mamy ZDJĘCIE!

„Kiedy ktoś mówi, że ma w bagażu bombę, natychmiast uruchamiamy alarm. To nie są żarty i takie mamy procedury, więc natychmiast ewakuowaliśmy terminal numer 2. Mężczyzna został wieczorem zwolniony, lecz będzie odpowiadał przed sądem” - wyjaśnił inspektor Espen Godiksen z kopenhaskiej policji na antenie kanału duńskiej telewizji TV2.

Sonda
Czy przeżyłeś kiedyś ewakuację na własnej skórze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze