Piłka ręczna. MŚ. Polska - Korea Południowa 25:20. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-01-18 19:11

Polska - Korea Południowa to czwarty mecz Polaków w grupie D - Mistrzostw Świata. Jak do tej pory, podopieczni Bogdana Wenty poradzili sobie ze: Słowakami, Argentyńczykami i Chilijczykami. Dziś wygrali także z Koreą. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji na żywo na portalu gwizdek24.pl.

Koniec, wygrywamy i mamy awans do kolejnej fazy!

60 min Trafiają Koreańczycy, 25:20.

60 min Czerwona kartka dla Siódmiaka

59 min Doskonałem podanie Bieleckiego i gol Jaszki. 25:19.

58 min Szkoda, bo mógł być gol, a poszła kontra. Zdenerwowany Wenta prosi o czas.

57 min Piotrek Wyszomirski wchodzi na bramkę i od razu wpuszcza gola z karnego. Wraca Sławek Szmal

55 min Faul na Jureckim i rzut karny. Tłuczyński wykorzystuje karnego 24:16.

53 min Kuchczyński i mamy siedem bramek przewagi!

52 min Ależ bomba Bieleckiego, 22:16!

50 min Cóż za dokładny strzał Bartka Jureckiego!! 21:16!

50 min Park strzela na 20:16.

48 min Znów Kuchczyński!!!  20:15!

48 min Patryk Kuchczyński pięknie wykorzystuje podanie Tkaczyka i 19:15!

47 min Grzegorz Tkaczyk niesamowicie strzela, 18:15!

46 min Ależ obrona Sławomira Szmala, coś niesamowitego!!!!

44 min Brawo Tomasz Tłuczyński, piękny gol i asysta Tkaczyka! 17:14!

44 min A teraz Tkaczyk i 16:14 Brawo!!!

43 min Marcin Lijewski 15:14!

41 min gol Jureckiego

40 min Jaszka trafia, ale sędziowie odgwizdują kroki

39 min Brawo Tkaczyk, remis!

37 min Grzesiek Tkaczyk zagapił się i gol dla Korei. Potem jednak świetnie Jaszka 12:13.

34 min Gol dla Koreańczyków, nie możemy wyjść na prowadzenie. Po chwili Koreańczyk broni strzał Jurkiewicza

33 min Ależ obrona Sławka Szmala, brawo!!!

31 min Fatalny błąd Kuchczyńskiego

31 min Rozpoczęli i już mamy remis 11:11

Koniec pierwszej połowy, przegrywamy tylko jedną bramką. Zapraszamy za 15 minut.

30 min Brawo Bartek Jurecki!!! Na pograniczu kroków, ale skutecznie 10:11!

29 min Gol Parka i 9:11.

28 min Świetny przechwyt Tkaczyka i gol w sytuacji sam na sam! 9:10.

25 min Brawo Grzegorz Tkaczyk, 8:10.

25 min O czas prosi Bogdan Wenta

24 min Gol Parka i 7:10

23 min 2 minuty kary dla Korei

23 min 7:9 Błąd Jaszki o gol dla Korei

20 min Gol Tłuczyńskiego z karnego 7:8

19 min 6:8 Wciąż nie możemy dogonić rywali

18 min Kolejna żółta kartka i 2 minuty dla Siódmiaka. Po chwili gol dla Korei z rzutu karnego 6:7

17 min Świetnie Jaszka!!!!

17 min a teraz świetna odpowiedź Jureckiego

16 min Cudowna akcja Jeonga i 4:6

15 min Świetnie Sławomir Szmal broni

14 min Karol!!!! 4:5

13 min Drugi z Koreańczyków schodzi z kontuzją. Ale mają pecha...

13 min Znów świetnie Bielecki!!! 3:5

12 min 2 minuty kary dla Siódmiaka. Po chwili Sławomir Szmal przelobowany 2:5

11 min Brawo Karol Bielecki!!! 2:4

10 min Gol Koreańczyków, a my wciąż nieskuteczni...

9 min Zła akcja Jurasika, a mógł być gol..

8 min Duk Jun przewracany przez Polaków, ale nie ma faulu. Piłka dla Korei.

7 min Żółta kartka dla Siódmiaka

6 min 1:3 Robi się coraz gorzej...

4 min Znakomicie Sławek Szmal!

4 min Kontuzja jednego z Koreańczyków

3 min Brawo Bartek Jurecki, 1:2.

2 min Słaby początek, niestety 0:2.

1 min Rzut karny dla Koreańczyków po faulu Karola Bieleckiego. Geun strzela gola 0:1.

1 min Rozpoczęli

- Styl w jakim grają kosztuje ich bardzo wiele sił, więc najważniejsze aby powstrzymać ich w pierwszej połowie meczu, kontrolując wynik w drugiej partii będzie nam się grało zdecydowanie łatwiej – powiedział Artur Siódmiak, cytowany przez zprp.pl.

Przeczytaj koniecznie: Wszystko o Mistrzostwach Świata