Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / m_rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek wpadły sobie w objęcia! Emocjonalne chwile, to było wielkie przeżycie

2022-04-30 9:50

Anna Lewandowska od wielu lat zajmuje się promowaniem zdrowego trybu życia, a jedną z form tej promocji stały się organizowane przez nią obozy treningowe. Nierzadko udział w nich biorą także znane osoby i nie inaczej było tym razem, bowiem na obozie Lewandowskiej pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Żona byłego piłkarza bardzo wylewnie podziękowała „Lewej” za wspólne treningi.

Anna Lewandowska póki co nie zamierza spoczywać na laurach. Żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo zaangażowana w stworzone przez siebie projekty mające na celu promowanie zdrowego trybu życia. Prowadzi ona wiele treningów, a jedną z form przekazywania wiedzy są organizowane przez nią „Camp by Ann” czyli obozy treningowe. Materiały z prowadzonych przez siebie zajęć Anna Lewandowska często pokazuje w swoich mediach społecznościowych i cieszą się one dużą popularnością. Teraz na jednym z takich obozów pojawiła się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Dla słynnej „Perfekcyjnej Pani Domu”, która również utrzymuje świetną formę, było to niezwykłe przeżycie, o czym sama opowiedziała w obszernym wpisie na Instagramie.

Justyna Kowalczyk przestała to ukrywać! Tym zajmuje się jej siostra, gwiazda nie ukrywa dumy

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwycona zajęciami z Anną Lewandowską

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan wiele czasu poświęca swojemu zdrowiu można przekonać się śledząc jej profile w mediach społecznościowych. Nie raz udostępnia ona posty z treningów, na których stara się dbać o swoją sylwetkę. Teraz żona Radosława Majdana, byłego piłkarza, postanowiła wziąć udział także w obozie treningowym zorganizowanym przez Annę Lewandowską. Wszystko wskazuje na to, że Camp by Ann bardzo przypadł jej do gustu.

Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Musiała to zrobić. Wielka chwila w domu Lewandowskich

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Na swoim profilu na Instagramie udostępniła ona krótkie nagranie, na którym mocnym uściskiem dziękuje Annie Lewandowskiej za wspólnie spędzony czas. Całość oczywiście podkreśla obszerny wpis, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan zwraca się nie tylko do organizatorki, ale też do innych uczestników i personelu. – Bardzo dziękuje Annie Lewandowskiej za niezwykłą energię i inspiracje, całemu zespołowi Health Center by Ann za profesjonalizm i czas nam poświęcony. Wszystkim uczestniczkom tego niezwykłego obozu przybijam piątkę. Dałyśmy z siebie wszystko. Szczególnie dziękuje dziewczynom z naszego domku pokazujemy, że można być i pięknym, mądrym i wyćwiczonym. Do następnego! – napisała Rozenek-Majdan. Nie mogło obyć się oczywiście od odpowiedzi ze strony Anny Lewandowskiej - Brawo Gosiu za zaangażowanie – napisała krótko żona Roberta Lewandowskiego.

Najnowsze