Anna Lewandowska o TRUDNYM dzieciństwie. Nie było jej stać na...

2019-12-11 10:57 MSo
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Choć dziś życie najpopularniejszej sportowej pary w Polsce może przypominać piękną bajkę, to nie zawsze tak było. Momentami Anna i Robert Lewandowscy byli ciężko doświadczani. W rozmowie ze styczniowym wydaniem magazynu "Zwierciadło", trenerka fitness opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie!

Pomoc drugiemu człowiekowi jest bardzo ważna. Osoby, którym udało się odnieść sukces, a przed laty korzystały z czyichś miłych gestów, dziś również starają się wspierać potrzebujących! Wśród nich jest jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, Anna Lewandowska, która o swoich doświadczeniach opowiedziała w wyjątkowej rozmowie.

Pieniędzy w domu brakowało na wszystko, także na wychodzenie ze znajomymi w różne miejsca. - Mówiłam koleżankom, że nie pojadę z nimi do kina, bo nie mam za co kupić biletu. Nikt się ode mnie nie odwracał z tego powodu - powiedziała Lewandowska w magazynie "Zwierciadło".

Anię i jej rodzinę wspierali także inny bliscy. - Bardzo pomógł nam brat mamy. Wyremontował nasz niewykończony dom, opiekował się naszą trójką. Pomagali nam też przyjaciele mamy: podwieźli gdzieś, wspierali, byli z nami i to było bezcenne - zaznacza, wspominając trudne dzieciństwo.

Na okładce styczniowego wydania obok trenerki znalazła się także Małgorzata Kożuchowska. Obie wspierają dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Szczytne zachowania Lewandowscy starają się także przekazywać swojej córeczce Klarze. Nietrudno się domyślić, że podobnie będzie w przypadku kolejnego potomka pary, którego narodziny zbliżają się wielkimi krokami.

Najnowsze