Anna Lewandowska wyznała prawdę o swoim wyglądzie

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska wyznała prawdę o swoim wyglądzie

Anna Lewandowska zdradziła całą prawdę na temat swojego wyglądu! To wyznanie może wielu zaskoczyć

2021-07-05 14:14

Anna Lewandowska od dawna nazywana jest najpopularniejszą partnerką sportowca w Polsce i może pochwalić się większą sławą od niejednego piłkarza. Żona Roberta na co dzień zajmuje się promowaniem zdrowego trybu życia i chętnie odpowiada na pytania swoich fanek, nawet jeśli nie dotyczą stricte dbania o własne ciało. Jedna z internautek wykorzystała moment i zapytała Annę Lewandowską o jej wygląda. W odpowiedzi Anna Lewandowska zdradziła całą prawdę, której wiele osób nie znało.

Ciężko wyobrazić sobie obecnie osobę, która nie wiedziałaby kim jest Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski swoją sławę zawdzięcza nie tylko Robertowi Lewandowskiemu, ale również swojej ciężkiej pracy, która doprowadziła ją do tego miejsca, w którym obecnie się znajduje. Partnerka i matka dwóch córek "Lewego", Klary oraz Laury na co dzień zachęca ludzi do dbania o własne zdrowie i ciało, proponując im diety oraz proponując ćwiczenia. Aktywność Anny Lewandowskiej w sieci sprawiła, że żona Roberta na rzeszę swoich wiernych fanek, które nieustannie śledzą jej konto na Instagramie oraz chwalą się postępami swoich ćwiczeń. Przy okazji Anna Lewandowska często odpowiada na ich pytania, nawet jeśli nie dotyczą one stricte diety oraz fitnessu. Autorka jednego z nich postanowiła zapytać żonę Roberta o jej wygląd i szybko dostała na nie odpowiedź. Lewandowska wyznała przy tym prawdę, której nie znało wiele osób. Poznajcie ją zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Lewandowska wyznała prawdę o swoim wyglądzie 

Na przestrzeni ostatnich lat Robert Lewandowski i jego żona Anna bardzo się zmienili, o czym fani mogli sobie przypomnieć przy okazji ich dawnego zdjęcia, które po latach trafiło do sieci. Od tamtego czasu Lewandowscy przeszli prawdziwą metamorfozę, a kolejne rzeczy dotyczące ich wyglądu raz po raz wychodzą na światło dzienne. Teraz taką informacją postanowiła podzielić się Anna Lewandowska, czym mogła zaskoczyć wielu swoich fanów. 

Kumpel Lewandowskiego nie mógł się oprzeć, gdy zobaczył zdjęcie Anny Lewandowskiej. Robertowi to może się nie spodobać

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze