Igor Denisov

i

Autor: screen/youtube.com/ Nobla

Były kapitan reprezentacji Rosji ostro o wojnie na Ukrainie. Nie boi się śmierci i więzienia, powiedział całą prawdę

2022-06-16 12:27

Agresja Rosji na Ukrainę trwa już kolejny miesiąc, a codziennie jesteśmy zasypywani doniesieniami o ofiarach, agresywnej postawie wojsk Władimira Putina i krwawej rzezi, jaką fundują Ukraińcom Rosjanie. O tym co dzieje się u wschodniego sąsiada Polski doskonale zdaje sobie sprawę były kapitan rosyjskiej kadry - Igor Denisow. Eks zawodnik Zenita Sankt Petersburg w mocnych słowach powiedział o wojnie i zdradził, że zdaje sobie sprawę, że jego poglądy mogą kosztować go wolność, a nawet i życie.

Igor Denisov postanowił udzielić wyjątkowo mocnego wywiadu. Były kapitan reprezentacji Rosji i zwycięzca Pucharu UEFA 2008 z Zenitem Sankt Petersburg w wywiadzie z kanałem YouTube "Homla" powiedział o tym, co sądzi o wojnie na Ukrainie. Rosjanin przyznał, że zdaje sobie sprawę, że jego poglądy na temat zbrodni reżimu Władimira Putina mogą kosztować go wolność, a nawet i życie. Padły bardzo mocne słowa. 

Nakręcą film o Kamilu Grosickim? Szokujące doniesienia, zagraniczna wytwórnia ma kusić piłkarza!

Igor Denisov szczerze o wojnie na Ukrainie. Powiedział o rosyjskich zbrodniach

Mało który sportowiec z Rosji ma odwagę, aby jawnie potępić działania Władimira Putina. Na krytykę, zagrożoną karą pozbawienia wolności, zdecydował się Igor Denisov, a więc jedna z legendarnych postaci rosyjskiego futbolu. Były kapitan kadry "Sbornej" udzielił bardzo mocnego wywiadu na YouTubowym kanale "Homla", gdzie jawnie przeciwstawił się działaniom wojennym swojej ojczyzny.

- Te wydarzenia to katastrofa, horror. Nie wiem, może zostanę uwięziony albo zabity za te słowa, ale mówię, jak jest. Moje postrzeganie wszystkie zmieniło się drastycznie. Przez kilka dni mało spałem. Byłem po prostu w szoku - mówi były zawodnik Zenita Sankt Petersburg.

Justyna Żyła zakochana bez granic! Pokazała szczere uczucie, romantyczna deklaracja

Aby zobaczyć, którzy sportowcy sprzeciwiają się przeciwko wojnie na Ukrainie, a którzy ją popierają, przejdź do galerii poniżej.

Denisov przerażony sytuacją na Ukrainie. Nie może milczeć

Jak mówi były piłkarz reprezentacji Rosji, sam do końca nie jest w stanie zrozumieć, co się właściwie stało i jest absolutnie przeciwny wojnie, to też musiał przerwać milczenie.

- Nikt nie może mi tego wszystkiego wyjaśnić. Może dlatego, że nie jestem wystarczająco oczytany, a może dlatego, że nie znam dobrze historii. Ale jestem przeciwko temu, co się dzieje. Nie podoba mi się, że ludzie umierają. Nie mogę dłużej o tym milczeć - mówi piłkarz.

Sonda
Czy Rosja powinna zostać wykluczona ze świata sportu?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze