Ousmane Coulibaly

Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Ousmane Coulibaly

Chwile grozy na boisku. 32-letni piłkarz miał atak serca. Szokujące WIDEO

2022-01-09 12:01

To są sceny tylko dla osób o mocnych nerwach. Podczas meczu katarskiej ekstraklasy na murawę nagle upadł 32-letni piłkarz Al-Wakrah SC Ousmane Coulibaly. Były reprezentant Mali miał atak serca w trakcie spotkania - poinformował jego klub. Przerażające sceny były transmitowane na żywo przez jedną ze stacji.

To był jeden z meczów jakich wiele! Podczas spotkania katarskiej ekstraklasy Al-Wakrah SC mierzyło się na wyjeździe z Al Rayyan. Spotkanie było prowadzone przez gospodarzy i nikt nie spodziewał się, że nagle dojdzie do przerażających scen. Kilka minut przed końcem pierwszy połowy we własnej bramce upadł Ousmane Coulibaly. 32-letni piłkarz zwijał się na murawie, co przez krótką chwilę było transmitowane na żywo. Gdy osoby odpowiedzialne na transmisję zorientowały się, jaki dramat rozgrywa się na boisku zmienili ujęcie na plan ogólny. Momentalnie kibice zobaczyli, jak kilkanaście osób ruszyło byłemu reprezentantowi Mali na ratunek.

Lewandowski nie pozostawia złudzeń ws. przyszłego trenera kadry. "To musi być..."

Coulibaly miał atak serca na boisku

Złe informacje zostały przekazane przez klub Coulibaly'ego. Wieści zostały potwierdzone także w oficjalnym komunikacie ligi. - Piłkarz przebywa obecnie w szpitalu, gdzie otrzymuje pomoc medyczną. Qatar Stars League życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy sztabowi medycznemu, obu zespołom i lekarzom za świetną postawę w tej sytuacji - czytamy w oświadczeniu.

Spotkanie zostało przerwane przy stanie 1:0 dla gospodarzy i zostanie rozegrane od tego momentu w najbliższym, możliwym terminie. Na całą sytuację zareagował Związek Piłkarzy Kataru, który także życzy piłkarzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Cannavaro dostał ofertę pracy w Polsce? Włoch ujawnia szczegóły. Jest jeden problem

Problemy ze zdrowiem gwiazd sportu

Jak wylicza "The Sun", nie brakuje piłkarzy, którzy w ostatnich miesiącach miały poważne problemy ze zdrowiem. Brytyjski tabloid wylicza m.in. Christiana Eriksena, który miał zawał serca podczas meczu mistrzostw Europy. Z kolei Sergio Aguero przerwał karierę z powodu problemów z sercem.