Fabio Cannavaro

i

Autor: Instagram Fabio Cannavaro / SUPER EXPRESS Fabio Cannavaro

Cannavaro dostał ofertę pracy w Polsce? Włoch ujawnia szczegóły. Jest jeden problem

2022-01-09 8:01

Reprezentacja Polski wciąż czeka na nowego trenera. Czy będzie to Fabio Cannavaro? Mistrz świata z 2006 roku pojawił się w Warszawie z wizytą, a nagle we włoskich mediach pojawiły się informacje, że były piłkarz otrzymał propozycję kontraktu. Co więcej, ujawnił nawet szczegóły. Czy to prawda? Poznajcie ustalenia "Super Expressu"!

Fabio Cannavaro pojawił się w sobotnie (8 stycznia) przedpołudnie w Warszawie, gdzie spotkał się na rozmowach z władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Przez wiele minut debatował z Cezarym Kuleszą, prezesem federacji, na temat sytuacji naszej kadry. Jak zdradził na antenie Viaplay, Włoch był bardzo przygotowany do spotkania. Wszyscy wyszli z wielkimi uśmiechami na twarzach i tak naprawdę teraz można się jedynie domyślać, czy rzeczywiście byli aż tak zadowoleni z tego, jak przebiegło sobotnie popołudnie. Nagle zaskakujące informacje pojawiły się we włoskich mediach. Takich scen nikt nie mógł się spodziewać.

NIE PRZEGAP! Lewandowski wzruszył się podczas patriotycznej przemowy. Te słowa o Polsce nie przejdą bez echa

Di Marzio: Cannavaro z propozycją kontraktu

Włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał informacje, że włoski trener doczekał się już propozycji kontraktu. Podobno w grę wchodzić ma dwuletnia umowa, która została przedstawiona Cannavaro. To mogłoby oznaczać, że zainteresowanie pracą byłego piłkarza Juventusu czy Parmy jest poważne. Jak udało nam się ustalić, sytuacja prezentuje się jednak nieco inaczej.

Według naszych ustaleń, sytuacja jest jeszcze bardzo rozwojowa. Po spotkaniu Fabio Cannavaro z Cezarym Kuleszą do gry wejść ma dopiero menedżer trenera, Pini Zahavi. Jego osoba łączy Włocha i naszą kadrę! W jaki ssposób? Agent prowadzi także karierę Roberta Lewandowskiego. Do podpisania kontraktu droga jeszcze daleka. Menedżer ma rozpocząć negocjacje w PZPN, jeśli chodzi o pieniądze, które w Polsce zarabiać miałby Cannavaro. Nieznany jest jeszcze kształt jego umowy

NIE PRZEGAP! Mina Fabio Cannavaro zdradza, jak wyglądały rozmowy z prezesem PZPN. Wybór nowego trenera coraz bliżej?

Kulesza przed kolejnymi rozmowami

Co więcej, PZPN jest także przygotowany do kolejnych rozmów i spotkań z polskimi i zagranicznymi trenerami. Cannavaro nie powinien być jeszcze pewny objęcia stanowiska naszego selekcjonera. Kto zastąpi Paulo Sousę? O tym mamy dowiedzieć się do 19 stycznia. Taka data miałaby satysfakcjonować Cezarego Kuleszę. Jeśli jednak będzie potrzeba więcej czasu, decyzja może zostać odsunięta w czasie do końca miesiąca.

Sonda
Czy Fabio Cannavaro powinien zostać trenerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze