DRAMATYCZNY wypadek zapaśnika. Padł na matę SPARALIŻOWANY [WIDEO]

2020-02-12 15:11 MD
Wypadek zapaśnika z Rosji
Autor: YouTube Wypadek zapaśnika z Rosji

Do niesamowitej tragedii rosyjskiego zapaśnika Paizutdina Aliyeva doszło w trakcie rozgrywanych w Petersburgu zawodów. W pewnym momencie zawodnik pochodzacy z Dagestanu upadł tak niefortunnie, iż doznał tak rozległych obrażeń, że w efekcie został sparaliżowany. Teraz sportowiec musi odnaleźć się w zupełnie innej rzeczywistości.

Gdy trwał petersburski pojedynek, nikt nie mógł jeszcze przypuszczać, że za chwilę wydarzy się tragedia. A właśnie takim mianem bez wątpienia można określić to, co stało się rosyjskiemu sportowcowi. W jednej z faz pojedynku runął na ziemię próbując wykonać efektowny chwyt na przeciwniku. Upadł tak nieszczęśliwie, że doznał gigantycznych obrażeń i wymagał natychmiastowej hospitalizacji.

Aliyev doznał stłuczenia mózgu, złamał kręgi szyjne, a ponadto uszkodził rdzeń kręgowy. W efekcie sportowiec został także sparaliżowany. W jednej chwili runęło całe jego dotychczasowe życie i kariera sportowa. Teraz zapaśnika z Dagestanu czekają bardzo trudne chwile, w których będzie musiał oswoić się z zupełnie nową rzeczywistością. A wszystko przez jedno nierozważne zachowanie na macie...

Najnowsze