Świeczka

i

Autor: Pixabay

zginęli na miejscu

Dwóch piłkarzy zginęło w tragicznym wypadku. Z auta zostały tylko strzępy, wstrząsające obrazki. Zginęli na miejscu

2023-03-01 12:27

Media z Bośni i Hercegowiny obiegła wstrząsająca wiadomość o śmierci dwóch młodych piłkarzy, którzy zginęli w tragicznym wypadku. 23-latkowie, którzy występowali na co dzień w barwach czwartoligowego NK 19.Srpanj Ostra Luka wracało z przyjęcia urodzinowego, gdy nagle ich samochód zderzył się aż z dwiema ciężarówkami, a następnie wypadł z drogi. Antonio Kopić i Davor Delić zginęli na miejscu.

Przedwczesna śmierć młodych osób, zwłaszcza kiedy giną w tragicznym wypadku, zawsze jest ogromną tragedią. Do takiej doszło tym razem w Bośni i Hercegowinie. Tamtejsze media podały wstrząsającą informację o śmierci Antonio Kopicia i Davora Deliia. Zawodnicy, którzy grali dla czwartoligowego zespołu NK 19.Srpanj Ostra Luka wracali z przejęcia urodzinowego, gdy w nagle doszło do wielkiego wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. 

Tragiczny wypadek z udziałem dwóch młodych piłkarzy. Nie mieli żadnych szans, z samochodu zostały strzępy

W niedzielny wieczór 28 lutego policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem Mercedesa, którym podróżowali zawodnicy oraz dwóch ciężarówek. Po tym, jak piłkarze zderzyli się z innymi pojazdami, ich Mercedes wypadł z drogi. Przybyłe na miejsce służby natychmiast podjęły próbę ratowniczą, ale ze względu na ogromne obrażenia poniesione przez mężczyzn, nie udało się ich uratować. 

Dwóch piłkarzy zginęło w tragicznym wypadku. Z auta zostały tylko strzępy, wstrząsające obrazki. Zginęli na miejscu

Wstępnie Bośniackie służby ustaliły, że powodem tragicznego w skutkach wypadku mogły być fatalne warunki na drodze, które spowodowane były padającym śniegiem. Na tę chwilę jednak policja nie podaje dalszych informacji. - Naszą Ostrą Lukę dotknęła dziś wielka tragedia. Wczesnym rankiem dotarła do nas wiadomość o śmierci naszych dwóch młodych piłkarzy, Antonio Kopić i Davor Delić zginęli w wypadku samochodowym. Przesyłamy szczere kondolencje dla rodzin ofiar - poinformował w mediach społecznościowych klub NK 19.Srpanj Ostra Luka. Jak widać na zdjęciu z miejsca zdarzenia samochód, którym podróżowali piłkarze został doszczętnie zniszczony. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze