Georgina Rodriguez, seksowna narzeczona Cristiano Ronaldo

i

Autor: @georginagio/INSTAGRAM

Co za ruchy

Erotyczny taniec Georginy Rodriguez hitem internetu. Uczy ją trener, występujący z partnerką reprezentanta Polski

2023-05-16 16:33

Niedawno w mediach pojawiło się sporo spekulacji na temat kryzysu w związku Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez. Początkowo para nie odnosiła się do tych plotek, ale niedawno modelka ucięła plotki wpisem w mediach społecznościowych. Teraz natomiast na profilu na Instagramie Georginy możemy zobaczyć coś zgoła innego - niezwykle interesujące nagranie, na którym narzeczona Ronaldo chwali się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Georgina Rodriguez swoją popularność zyskała dzięki związkowi z Ronaldo, ale teraz sama bardzo mocno pracuje na własne nazwisko. Partnerka Portugalczyka już nie raz udowadniała, że nie boi się odsłonić swojego seksownego ciała. Modelka bardzo dba o siebie i szybko wróciła do formy po kolejnej ciąży. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć, na których prezentuje ona swoje wdzięki, ale ostatnie wideo zrobiło prawdziwą furorę – na nagraniu widać, jak Georgina Rodriguez trenuje niezwykle seksowny taniec. Co ciekawe, uczy ją trener, który niedawno występował w Polsce z... partnerką jednego z reprezentantów Polski

Georgina Rodriguez ponętnie rusza pośladkami

Niedawno w Polsce rozgorzała dyskusja na temat Anny i Roberta Lewandowskich. Wszystko z powodu tańców, które trenuje żona polskiego piłkarza, bowiem niektórzy uważają, że są one zbyt odważne. Można się zastanawiać, jak zareagują fani Ronaldo i Georginy Rodriguez po tym, jak pokazała ona w mediach społecznościowych, jak trenuje... twerking.

Ten taniec skupia się w dużej mierze na ruchach pośladkami. Mistrzynią w nim jest choćby partnerka Jakuba Kiwiora, Claudia Kowalczyk. Niedawno występowała ona razem z Jackiem Gomezem i jak się okazało, ten sławny trener właśnie zaczął zajęcia z Georginą Rodriguez. Partnerka Ronaldo pokazała w relacji na Instagramie nagrania ze swoich pierwszych lekcji.

Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram Georgina Rodriguez
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze