Kibice pomylili trybuny z sypialnią! Szokujące nagranie obiegło świat

i

Autor: Zrzut ekranu/Twitter/Polar Bear Fan Kibice pomylili trybuny z sypialnią! Szokujące nagranie obiegło świat

Tylko dla dorosłych!

Kibice pomylili trybuny z sypialnią! Szokujące nagranie obiegło świat. Zdecydowali się na... głębokie doznania

2022-08-23 14:32

Wyobraźnia kibiców nie raz potrafiła zaskoczyć obserwatorów sportowych wydarzeń. Jednak ci fani zdecydowanie przekroczyli granice. Podczas meczu amerykańskiej MLB Oakland Athletics - Seattle Mariners najwyraźniej pomylili trybuny z sypialnią. Nie mieli wstydu, a zostali przyłapani przez kamerę. Szokujące nagranie obiegło świat, trudno uwierzyć, że się na to zdecydowali. Teraz grożą im poważne konsekwencje!

Niedzielny mecz amerykańskiej ligi baseballa przeszedł do historii, jednak nie ze względu na wynik. Oakland Athletics wygrali u siebie 5:3 ze Seattle Mariners, co było niespodzianką. Gospodarze zamykają tabelę MLB, ale zdołali pokonać faworyzowanych przeciwników. Kibice mieli ogromne powody do radości, jednak po spotkaniu zdecydowanie głośniej jest o incydencie na trybunach. Dwoje fanów siedzących na niemal samym szczycie stadionu postanowiło pójść na całość. Zamiast meczu, skupili się na oralnych igraszkach, a pech chciał, że zostali nagrani. Materiał wideo natychmiast trafił do sieci, a niesfornym kibicom grożą poważne konsekwencje.

Haniebny gest Cristiano Ronaldo. Całkowicie olał legendę Premier League, wszystko się nagrało

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Kibice pomylili trybuny z sypialnią! Szokujące nagranie obiegło świat

Nagranie jednego z kibiców szybko trafiło na policję, a ta - według informacji TMZ Sports - wszczęła postępowanie. - Departament Policji w Oakland został powiadomiony o tym incydencie dopiero po meczu i poinformowano nas, że personel/kamery A nie nagrały tego podczas meczu. Zainicjowaliśmy dochodzenie. Strony nie zostały jednak zidentyfikowane i nikt nie został w tej chwili postawiony w stan oskarżenia/aresztowany. Naruszenie dotyczy nieprzyzwoitych działań w miejscach publicznych - napisała w oświadczeniu specjalista ds. informacji publicznej policji w Oakland, Candace Keas. Kara za złamanie tego przepisu jest naprawdę surowa.

Wolski, Żewłakow, Szczęsny. Nie tylko oni usłyszeli wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Lista jest o wiele dłuższa

Siatkarska piękność rozbiera się za pieniądze!

Jeżeli policyjne postępowanie doprowadzi do postawienia zarzutów, a następnie skazania kibiców, parze grozi 1000 dolarów grzywny bądź nawet sześć miesięcy więzienia! Niedzielne spotkanie baseballowej ligi w Oakland oglądało ponad 9000 widzów, ale mówi się głównie o dwojgu z nich. W przeszłości drużyna Oakland Athletics odnosiła wielkie sukcesy, jednak ostatnie lata są dla niej suche. W obecnym sezonie przegrała aż 78 ze 123 meczów i zamyka tabelę MLB. Do rozegrania są łącznie 162 ligowe kolejki.

Poniżej szokujące nagranie z trybun. Widoki tylko dla pełnoletnich!

Sonda
Lubisz próbować nowe pozycje seksualne?
Najnowsze