gwiazdy sportu na bani

Wolski, Żewłakow, Szczęsny. Nie tylko oni usłyszeli wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Lista jest o wiele dłuższa

2022-08-23 13:33

Przy okazji wyroku sądu w sprawie Rafała Wolskiego, który przed rokiem postanowił prowadzić samochód pod wpływem alkoholu, w Polsce na nowo wybuchła dyskusja na temat gwiazd sportu, które w przeszłości dopuściły się podobnego czynu. Niestety okazuje się, że lista osób, które usłyszały wyrok za jazdę na "podwójnym gazie" jest dość spora.

Po ponad roku od momentu, kiedy podczas kontroli drogowej policjanci ustalili, że Rafał Wolski prowadził pojazd mechaniczny mając we krwi aż 1,7 promila alkoholu, sprawa gwiazdora Wisły Płock oraz byłego reprezentanta Polski znalazła swój finał w sądzie. Rafał Wolski może mówić tutaj o dużym szczęściu, bowiem został niezwykle łagodnie potraktowany za swój wybryk. Sąd rejonowy odebrał piłkarzowi prawo jazdy na okres trzech lat, zobowiązał go do wpłaty 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i nałożył na niego grzywnę w wysokości 7,5 tys. zł. To jednak nie pierwszy przypadek, kiedy znany sportowiec decyduje się na jazdę na "podwójnym gazie".

Tajemniczy wpis Łukasza Podolskiego przykuł uwagę fanów! Na tę chwilę kibice Górnika Zabrze czekają od dawna, szykuje się przełom

Ci sportowcy zostali skazani za jazdę pod wpływem alkoholu. Wolski, Żewkłakow i Szczęsny to nie koniec długiej listy

Swego czasu głośno było chociażby o Michale Żewłakowie, czy Macieju Szczęsnym, którzy również zostali przyłapani na jeździe pod wpływem alkoholu. Lista gwiazd sportu, które zdecydowały się na tak nieodpowiedzialny krok jest jednak o wiele dłuższa i oprócz wspomnianych już piłkarzy, bez trudu można znaleźć na niej również siatkarzy, skoczków narciarskich, czy nawet zawodowych kierowców. Sprawdźcie, kto został skazany na jazdę pod wpływem alkoholu, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Gwiazdor Manchesteru United rzucił się na Łukasza Piszczka! Tak Polak został potraktowany na Old Trafford po meczu z Liverpoolem [WIDEO]

Sonda
Czy jazda pod wpływem alkoholu powinna być surowo karana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze