Batony Anny Lewandowskiej w znanej sieci kawiarń. Limitowana edycja smaków

2020-01-09 10:55 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Była karateczka od lat sprawdza się jako trenerka fitness czy autorka książek o zdrowym trybie życia. 31-latka ma spore powody do radości. Energetyczne batony sygnowane jej nazwiskiem od początku nowego roku mają pojawić się w popularnej sieci kawiarni Costa Coffee.

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Żona gwiazdora Bayernu Monachium to obecnie jedna z najpopularniejszych Polek. Po zakończeniu kariery profesjonalnego sportowca, kobieta zajęła się działalnością w sieci. Posiada portal "Healthy plan by Ann", prowadzi treningi fitness i jest świetnym doradcą dla wielu w kobiet w kwestii zdrowego odżywania i aktywnego trybu życia. Teraz w popularnej sieci kawiarni Costa Coffee, dostępne będą batony energetyczne sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej. I to w czterech smakach!

Batoniki z serii "Foods by Ann" zostały przygotowane na zlecenie firmy. W ofercie będą dostępne aż cztery warianty. Daktyle i śliwki, wiśnia i orzech, truskawka i kokos oraz cytryna i daktyle. Oczywiście w produktach Lewandowskiej zabraknie białego cukru, sztucznych barwników, GMO czy laktozy. Do tej pory zdrowe przekąski nie były łatwo dostępne i okazyjnie pojawiały się na półkach różnych sieci sklepowych. Tym razem będą czekały w ogólnopolskiej sieci kawiarni co może pomóc 31-latce zdobyć nowych klientów. Fani produktów Lewandowskiej na pewno już zacierają ręce i szukają najbliższego punktu Costa Coffee.

Najnowsze