Świeczka

i

Autor: Pixabay

Młody piłkarz zamordowany w Polsce! Przerażające wiadomości, miał tylko 22 lata

2022-06-29 10:57

Makabryczne wiadomości obiegły Polskę. 22-letni zawodnik klubu Czarni Marianowo zginął w trakcie zabawy nad jeziorem. Piotr S., zawodnik przedstawicieli A-klasy, został zamordowany w bestialski sposób. Morderca zawodnika został złapany i przedstawiono mu już zarzuty. Zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością.

Straszliwa zbrodnia obiegła całe środowisko piłkarskie w Polsce. W wieku 22 lat w tragicznych okolicznościach zginął Piotr S., zawodnik  Czarnych Marianowo. Do zbrodni doszło w trakcie imprezy "Lato z Sydonią", organizowanym nad jeziorem Marianowo. Młody piłkarz zginął od wielu ciosów nożem. Policji udało się złapać sprawcę zbrodni.

Wilfredo Leon przekazał świetne informacje dla kibiców. Oni tylko na to czekali, zdjęcia mówią wszystko

Młody piłkarz nie żyje. Zmarł w trakcie imprezy

Do morderstwa Piotra S. doszło z nocy z soboty na niedzielę z 25 na 26 czerwca. Piłkarz został zamordowany przez 23-letniego sprawcę, który postąpił bestialsko, zadając zawodnikowi ciosy nożem w brzuch, gardło i plecy. Policji udało się schwytać sprawcę, a prokuratura już postawiła zarzuty.

- Ustalenia faktyczne są takie, że doszło do użycia noża i zadanie przez sprawcę tym nożem obrażeń, które skutkowały śmiercią pokrzywdzonego w tej sprawie. Postępowanie prowadzone jest o zabójstwo, czyli artykuł 148 paragraf 1 Kodeksu karnego. Z udziałem sprawcy trwają czynności procesowe, planowane jest skierowanie do sądu wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania - cytuje słowa Alicji Miecugowskiej-Kyszki z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie portal stargard.naszemiasto.pl

Ten piłkarz ujął Czesława Michniewicza boiskową wszechstronnością. Widzi w nim poważnego kandydata na mundial

Mieszkańcy wstrząśnięci zbrodnią. Nie wierzyli w to co się stało

Mieszkańcy Marianowa są bardzo wstrząśnięci względem tego, co się stało. Głos w sprawie śmierci swojego piłkarza zabrał także prezes Czarny Marianowo, który wspomniał zmarłego.

-  To był spokojny chłopak. Bardzo uczciwy, rzetelny. Bardzo się angażował w grę w piłkę, ale również na rzecz naszego klubu - powiedział prezes Czarnych Marianowo w rozmowie z portalem stargard.naszemiasto.pl.

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze