Leszek Laszkiewicz Polska Hokej

Autor: archiwum se.pl Leszek Laszkiewicz Polska Hokej

MŚ w hokeju na lodzie. Kolejne zwycięstwo Polaków

2014-04-21 22:35

Reprezentacja Polski pokonała Litwę 3:2 w drugim spotkaniu mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Tym samym biało-czerwoni objęli pozycje lidera Dywizji IB.

Dla naszych zawodników było to już drugie zwycięstwo podczas tegorocznych rozgrywek. Wcześniej aż 7:0 pokonali Rumunię.

Zobacz: MŚ w hokeju na lodzie. Polacy rozbili Rumunię

W poniedziałek reprezentanci Polski okazali sie lepsi od Litwinów. Prowadzenie już w 3. minucie dał naszej kadrze Laszkiewicz.

Na kolejną bramkę kibice czekali do 28. minuty, kiedy to do siatki rywali trafil Kolusz.

Następnie odpowiedzieć zdołali jeszcze nasi przeciwnicy. Po dwóch tercjach biało-czerwoni prowadzili 2:1.

W ostatniej obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce. Mecz ostatecznie zakończył sie wygraną Polaków 3:2.