Policja zatrzymała pseudokibiców po USTAWCE w Rzeszowie! A to nie koniec

2020-02-14 19:48 MD
Ustawka kiboli Resovii i Stali Rzeszów
Autor: YouTube Ustawka kiboli Resovii i Stali Rzeszów

Gigantycznym echem odbiła się ustawka pseudokibiców w Rzeszowie, do której doszło we wtorkowy wieczór pod galerią handlową Millenium Hall. Grupa około 40-50 osób, identyfikująca się z lokalnymi klubami piłkarskimi - Stalą i Resovią - starła się ze sobą na parkingu nie zważając na obecne obok auta i ludzi. Teraz policja zaczęła podejmować zdecydowanie działania w tej sprawie

Wszystko rozegrało się pod rzeszowskim centrum handlowym Millenium Hall. Jak donosi TVN 24, kilka dni temu w tym miejscu pojawił się jeden z liderów pseudokibiców Resovii, a jest to teren "kontrolowany" przez Stal. Mężczyźnie wówczas udało się wyjść z opresji, a teraz postanowiono zrewanżować się dużo większą grupą osób. I tym razem jednak Stal postawiła na swoim, a dalszą wymianę "argumentów" przerwało nadejście policji, która przepędziła około 50-osobową grupę awanturników.

Stacja RMF FM informuje, że policja w związku z całą sytuacją podjęła już kroki i dokonała zatrzymania czterech osób. Mowa o mężczyznach w wieku 20, 21, 25 i 32 lat. Wszyscy usłyszą zarzut udziału w bójce lub pobiciu. Grozi im od 3 lat pozbawienia wolności. Co więcej - według wspomnianej stacji radiowej, policja zapowiada, że to nie koniec oraz że dalej będzie identyfikowała sprawców.

Najnowsze