POSTRZELONY młody piłkarz walczy o życie. DRASTYCZNE WIDEO trafiło do sieci

2020-08-01 10:18 DaO
Malachi Capers
Autor: Twitter

Bardzo dramatyczne wiadomości dotarły ze Stanów Zjednoczonych. 20-letni piłkarz drużyny akademickiej, Malachi Capers jest w stanie krytycznym po tym, jak został postrzelony na środku ulicy przez innego mężczyznę. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z tego tragicznego momentu. Wideo mrozi krew w żyłach.

Malachi Capers studiuje psychologię na uniwersytecie w Buffalo. Naukę łączy z występami w akademickiej drużynie piłkarskiej SUNY Buffalo. Cała społeczność uniwersytecka została wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami. Capers walczy obecnie o życie. Lekarze nie mają dobrych informacji i podają, że stan 20-latka jest krytyczny. Wszystko przez ranę postrzałową.

Chirurg plastyczny ZWYZYWAŁ kumpla Lewandowskiego. Po TYM zdarzeniu obrzucali się MIĘSEM

Do dramatycznych wydarzeń doszło w minioną środę w Nowym Jorku. Capers wszedł do jednego z lokalnych sklepów, gdzie starł się z innym mężczyzną. Zaczęło się od starcia barkami, a następnie zaczęła się bójka. Obaj wypadli na ulicę, gdzie kontynuowali walkę. Na wideo, które zostało opublikowane w sieci widać, że po chwili przerwy mężczyzna wyciągnął broń i wymierzył w Capersa.

BRUTALNY NOKAUT w 9 sekund. Przerażające sceny na gali w Polsce. DRAMATYCZNE WIDEO

Sekundę później nacisnął spust, a kula trafiła młodego piłkarza, który upadł na chodnik. Sprawcą okazał się 27-letni Jeffrey Thurston. Mężczyzna został już aresztowany oraz usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, posiadania broni i napaści. Kwalifikacja prawna czynu może zmienić się po tym, gdy życia Capersa nie uda się uratować.