Robert Burneika o imieniu dla córki. Będzie HARDKOROWE i niespotykane

2019-09-10 14:16 DaO
Robert Burneika z ukochaną Kają
Autor: Instagram Robert Burneika z ukochaną Kają

Robert Burneika w Polsce stał się popularny przede wszystkim dzięki występowi podczas gali KSW. Ale i jego filmy na YouTubie chętnie oglądają tysiące internautów. Hardkorowy Kosku, mimo że od dawna nie pojawił się w oktagonie, nadal cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. A powodów do mówienia o nim jest ostatnio sporo. Wszystko za sprawą ciąży, w której jest jego ukochana. Burneika niedawno zdradził płeć dziecka.

Hardkorowy Kosku jest postacią nietuzinkową. Niemal zawsze bije od niego pozytywna energia i uśmiech nie schodzi mu z ust. Dzięki swoim filmom na YouTubie zdobył sporą popularność. Była ona na tyle duża, że udział na gali MMA zaproponowała mu polska federacja KSW. Burneika w oktagonie stoczył trzy walki, w tym dwie zwycięskie. Na razie nie garnie się do powrotu do klatki.

Kulturysta musi się teraz skupić na życiu prywatnym. Jego partnerka, Kaja jest w zaawansowanej ciąży. W programie "Dzień Dobry TVN" ukochana Burneiki zdradziła, że do porodu zostało półtora miesiąca. Para postanowiła zdradzić również płeć dziecka. - To już wiadomo ze będziemy mieli hardkorowa córeczkę - napisał Hardkorowy Koksu w opisie do zdjęcia z "baby shower", które opublikował na Instagramie.

Przyszli rodzice wybrali również imię dla córeczki. Na razie go nie zdradzili, ale uchylili rąbka tajemnicy. - Mogę powiedzieć tylko tyle, że nie będzie to zwykłe imię. Będzie niespotykane. Na pewno hardkorowe - wyjawił Burneika.